Informacje:

od 17.90 zł
Helios Bydgoszcz, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz
03 Grudzień 2022
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Mikołajki w kinach Helios

Mikołajki w kinach Helios Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios!

Niezapomniane bajki, wzruszające historie – to wszystko czeka na Was w dniach 3, 4 i 6 grudnia. Sprawdź szczegóły na: https://tiny.pl/wdp87

UWAGA!!!

Mamy dla Państwa 1 podwójne zaproszenie na Mikołajki w kinach Helios 3, 4 i 6.12.2022 r.  W zabawie może wziąć udział każdy, kto polubi, udostępni post na https://www.facebook.com/taniowmiescie. Na zgłoszenia czekamy do soboty 1.12.2022 do godz. 19.00. 

W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na:

Wielki zielony krokodyl domowy
Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę i mieszka na strychu ich domu.

Dziwny świat

„Dziwny świat”, to film, który zabierze widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców – z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.

Kierunek: Księżyc!
Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód!

Uwolnić Poly
Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka jednak nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Kiedy w okolicy pojawia się objazdowy cyrk, Cecile jest zachwycona sztuczkami cyrkowymi, a szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – kucyka o niesamowitych zdolnościach. Okazuje się jednak, że cyrkowe zwierzęta są bardzo źle traktowane, dlatego Cecile układa brawurowy plan ratunkowy dla Poly.

Mikołajki jak z bajki w kinach Helios!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

  • 4 i więcej dni przed seansem – 17,90 zł
  • 3 dni przed seansem – 19,90 zł
  • 2 dni przed seansem – 21,90 zł
  • 1 dzień przed seansem – 23,90 zł
  • w dniu seansu – 25,90 zł

*6 grudnia obowiązuje cena SuperWtorku – 16,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Zobacz też

ZIELONA GRANICA
od 18.90 zł

„Zielona granica”, najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland, to...

NIEZNISZCZALNI 4
od 18.90 zł

Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych...

HELIOS | FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 1
od 16.90 zł

4 Koty wracają do kina Helios 😻! Już najbliższy weekend Ci...