Informacje:

od 15 zł
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ul. Marcinkowskiego 12-14 Bydgoszcz
01 Marzec 2023
19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

MCK BYDGOSZCZ | Dwie Siostry | Rzeczy żywe

Zapraszamy was na spektakl improwizowany na waszych oczach, w którym fikcja jest tak przekonującą jak rzeczywistość, rzeczy ożywają, a historie płyną jak we śnie, dziwnie się toczą, a jednak wierzy się w nie bez zawahania.

Ala i Kasia, Dwie Siostry, improwizują razem od 11 lat. Tworzą duet dusz, które rozumieją się w mig, wskakują za sobą w ogień pomysłów i uwielbiają bawić się magicznym realizmem, i śmiać z życia. Dwie Siostry, prócz występów w Bydgoszczy, mają za sobą grania w innych miastach Polski i na międzynarodowych festiwalach za granicą.

Ostatni raz, kiedy grały w Bydgoszczy, było to w 2020 roku. W tym czasie Ala urodziła syna i wyjechała do Strasburga, Kasia zaczęła grać w Teatrze Kameralnym i zrobiła milion innych rzeczy, no ale czas powrócić! Z wielkim przytupem, nową energią, ale tym samym ogniem, wkraczają na scenę po dwóch latach przerwy. Można więc śmiało powiedzieć, że najbliższy występ to wielki come back Dwóch Sióstr.

Zapraszamy was na marcowy występ podwójnie, bo kiedy wydarzy się kolejny, nie wiemy. Mamy więc wielką nadzieję spotkać się z wami.

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu spektaklu (dostępne w kasie MCK i na bilety24.pl)

Zobacz też

ZIELONA GRANICA
od 18.90 zł

„Zielona granica”, najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland, to...

NIEZNISZCZALNI 4
od 18.90 zł

Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych...

HELIOS | FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 1
od 16.90 zł

4 Koty wracają do kina Helios 😻! Już najbliższy weekend Ci...