Informacje:

Wstęp wolny
Dworzec Główny PKP w Bydgoszczy, Bydgoszcz
21 Maja 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Mała kultura na świeżym vol. 5 | Chmielniki i Puszcza Bydgoska

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu “Mała kultura na świeżym vol. 5”! Tym razem przygotowaliśmy dla Was wyjątkową majową wyprawę, która okaże się nie tylko inspirująca, ale również niezwykle przyjemna. Przenieśmy się razem do malowniczych Chmielnik i urokliwej Puszczy Bydgoskiej!

Tym razem podróżować będziemy pociągiem. Pamiętajcie, że odjazd zaplanowany jest na godzinę 8:58, dlatego ważne jest, aby być punktualnie na dworcu, abyście mieli czas na zakup biletów. Celem jest dotarcie do urokliwych Chmielnik, gdzie rozpoczniemy naszą przygodę.

Po dotarciu do Chmielnik, przekroczeniu torowisko, rozpocznie się wędrówkę zielonym szlakiem przez urokliwą Puszczę Bydgoską, aż do dzikiej plaży. To właśnie tam rozłożymy nasze obozowisko, zasmakujemy w pysznym jedzeniu, odprężymy się i odświeżymy w wodzie (przynajmniej mocząc stopy) podczas relaksującej przerwy. Po odpoczynku wyruszymy dalej, kontynuując naszą trasę przez Puszczę w kierunku pętli tramwajowej na Glinkach. Cała trasa liczyć będzie około 12 km.

Przygotujcie się na piknikową atmosferę i zadbajcie o odpowiednie zapasy jedzenia, napojów, nakrycia głowy, kocyki oraz inne akcesoria, które umilą nam nasz czas spędzony w przyrodzie. Czeka nas wspaniały dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

Data wyprawy: 21 maja 2023 (niedziela) Godzina zbiórki: 8:40 Miejsce zbiórki: Dworzec Główny PKP w Bydgoszczy

Zobacz też

Joga na trawie 2024
Wstęp wolny
Jutro

Stan Harmonii pragnie zaprosić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do spędzenia wspólnie...

Warsztaty fotograficzne: portret rodzinny z Martą Brodziak
od 450 zł
18 Lipca

FACH studio wraz z marką Sony zaprasza na warsztaty fotografii rodzinnej,...

Objazdowy Dom Kultury | Górzyskowo
Wstęp wolny
11 Lipca

Zapraszamy do wspólnej zabawy na osiedlowym placu zabaw. Mini impreza zaczyna...