Informacje:

od 60 zł
Kinoteatr Adria, Toruńska 30, Bydgoszcz
08 Marzec 2023
19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Love Story

Zapraszamy na koncert “Love Story” – Najromantyczniejszy Koncert Roku w wykonaniu Pierwszego Skrzypka Ukrainy – Sviatoslava Kondrativa!

Sviatoslav Kondrativ – słynny ukraiński skrzypek, kompozytor, showman. Jego projekt #ŚwiatOczymaSkrzypka zasłynął dzięki niesamowitym filmom, które skrzypek zrealizował do własnych kompozycji w najpiękniejszych miejscach świata – Wydmach Sahary, Fiordach Norwegii, Wyspach Atlantyckich, w Wenecji, Barcelonie, Paryżu. Jego muzyka nazywana jest boską, a on sam – Pierwszym Skrzypkiem Ukrainy!

W ciągu ostatnich 5 lat Artysta dał ponad 200 koncertów w najbardziej prestiżowych salach Ukrainy. Wśród nich są Opera we Lwowie, Filharmonia w Kharkowie, Teatr Operetkowy w Kijowie. Sviatoslav jest Absolwentem Lwowskiej Akademii Muzycznej, który doskonale odnajduje się również w stylach jazzu, popu, klasyki.

Jego sposób wykonania utworów tworzy wspaniałą atmosferę, a niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w Twojej pamięci. W dużym, ekskluzywnym programie przygotowanym przez Maestro, specjalnie na jego pierwszy koncert w Gdańsku, znajdą się najbardziej znane i romantyczne kompozycje Artysty – “LoveStory”, “TrueLove”, “Droga na wydmach”, “Hola, Barcelona”, “Legzira”. “, “Skrzypce płaczą, skrzypce się śmieją”, “Carnival”, “Parga”, “Copacabana”, “Kupala” i inne.

Podczas całego koncertu klipy nakręcone w najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych miejscach na świecie – Fiordach Norwegii, Wydmach Sahary, Wyspach Kanaryjskich, Wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego w Afryce, w Wenecji, Barcelonie, Grecji – będą emitowane na dużym ekranie. Zapraszamy! Twoje emocje czekają na Ciebie!

Zobacz też

Kamil Bednarek | Ambasadorzy Rozrywki
od 129 zł

Kamil Bednarek z muzycznym projektem #AmbasadorzyRozrywki” odwiedzi największe miasta w Polsce...

Tre Voci - Con Amore
od 120 zł

Zapraszamy na „Con Amore”, czyli wieczór wypełniony muzyką i dobrym humorem!...

Ponad Chmurami
od 50 zł

Zespół wykonujący poezję śpiewaną do wierszy m.in. Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej,...