Informacje:

od 89 zł
Wyspa Młyńska, Mennica 10, Bydgoszcz
06 Sierpień 2022
20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Letnie Brzmienia | Kwiat Jabłoni

Na zakończenie cyklu koncertów w mieście wystąpi Kwiat Jabłoni, czyli jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia.

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Finałowe wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 sierpnia na Wyspie Młyńskiej.

Gorąco prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce ze względu na obowiązujące procedury bezpieczeństwa, uniknięcie kolejek na wejściu oraz zajęcie preferencyjnych miejsc. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin.

🗓 HARMONOGRAM
19:00 – OTWARCIE BRAM
20:00 – KONCERT
22:00 – OPUSZCZENIE TERENU
*Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

🚌 DOJAZD
Miejsca parkingowe dla aut są bardzo ograniczone, więc weźcie to pod uwagę planując przyjazd. Rekomendujemy dojechać na miejsce komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą lub przyjść pieszo.

✔ INFORMACJA O BILETACH
❗️ Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu, ani potwierdzenie płatności. Nie ma potrzeby drukowania biletu – można go pokazać na telefonie.
❗️ Prosimy o wcześniejsze pobranie pliku z biletem w dobrej jakości i maksymalne rozjaśnienie ekranu urządzenia, na którym będzie on pokazywany.
❗️ Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży online www.letniebrzmienia.pl oraz na miejscu, przed wejściem na koncert, do wyprzedania.
❗️ Przypominamy, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
❗️ Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na teren imprezy. Po ich zeskanowaniu, opuszczenie terenu imprezy oznacza rezygnację z udziału w wydarzeniu.

✔ Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie sticków oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

✔ INFORMACJE DODATKOWE
🥪 Na miejscu znajdziecie strefę gastronomiczną z jedzeniem i piciem.
🌞💧 Ze względu na upały, na teren wydarzenia można wnieść fabrycznie zamkniętą butelkę 0,5 wody.
☀️☔️ Koncert jest niezadaszony, więc przygotujcie się na zmienne warunki pogodowe. Nie zabierajcie parasolek z ostrymi zakończeniami.
🦗 Po zmroku pojawiają się komary, więc weźcie to pod uwagę – możecie wziąć środki na nie.
🐕 Na teren festiwalu nie mogą wchodzić zwierzęta. Zadbajcie o ich komfort i pozostawcie je w domu na czas imprezy.

Zobacz też

PIOTR BUKARTYK | Radio którego już nie ma
od 70 zł

Zapraszamy na koncert Pitra Bukartyk – Radio którego już nie ma...

Projekt Volodia | PIOSENKI ULICY
od 50 zł

Zapraszamy na koncert piosenek folkloru miejskiego, tzw. ulicznych lub „szemranych”. W...

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Patryk Matwiejczuk
Wstęp wolny

Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, 9 grudnia 2022 zaprasza na koncert zespołu Unleashed...