Informacje:

Wstęp wolny
Landschaft, ul. Gimnazjalna 6, Bydgoszcz
30 Lipca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Landschaft x Mózg | SĄSIEDZI: Qba Janicki & Asia Bagnucka

Zapraszamy w niedzielę, 30 lipca, na ul. Gimnazjalna, gdzie upłynie wszystkim odwiedzającym na rozciąganiu czasu i przestrzeni, bowiem od rana sonicznie zagospodaruje ją dawno niewidziany sąsiad ze śródmieścia, który od pewnego czasu zamieszkuje na nowo w bezpośredniej okolicy.

Ten sąsiad to pochodzący z końcówki ul. Dworcowej Qba Janicki: bachus dźwięku, wirtuoz nadużyć, artysta upadku i generator zamieszań, który zapragnął odświeżyć swój byt na kwadracie poprzez kilkugodzinne zarządzanie ruchem i drganiami cząsteczek powietrza w pobliskiej przestrzeni.

Powrót wyżej wspomnianego osobnika na rewir nie wydarzył się oczywiście bez przyczyny, którą jak można się domyślić była wyjątkowa sąsiadka. Pochodząca z prawego brzegu Brdy okolanka Asia Bagnucka, wysoce wrażliwa na estetyczne bodźce obserwatorka rzeczywistości, kryjąca w sobie mnogość pomysłów i inspiracji twórczyni, szukająca ujścia dla swych emocji w formach plastycznych.

Jako osoby aktywnie modelujące swoją codzienną rzeczywistość naturalnie podjęły inicjatywę zagospodarowania swej ulubionej, dzielnicowej kawiarni.

Zachęcamy zatem do niedzielnego wyciszenia i odprężenia w raju wielokanałowego odsłuchu wyselekcjonowanych dźwięków i nowo powstałych obrazów podanych przez wspomnianych sąsiadów, które zwieńczone zostanie solowym koncertem na perkusję.

Zobacz też

KINO HELIOS | VIKA!
od 12.90 zł
Dzisiaj

22 lutego Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kultury Dostępnej na...

FILMOWE PORANKI: Tomek i Przyjaciele, cz. 4
od 16.90 zł
14 Stycznia

Kolejna stacja: Filmowy Poranek „Tomek i Przyjaciele” z Helios dla Dzieci....

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR
od 99 zł
13 Marca

Mery Spolsky – EROTIK ERA TOUR w Bydgoszczy! Przygotujcie się na...