Informacje:

Wstęp wolny
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz
06 Września 2023
17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Kultura w biznesie

W środę, 6 września, na tarasie Młynów Rothera odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy fotografii. Wydarzenie organizuje Fundacja Kultury Pozytywka.

Inicjatywy wspierające kulturę podejmowane przez bydgoskich przedsiębiorców stale rosną w siłę, a na ich tle w szczególny sposób wyróżniają się te, które kierują swoje zainteresowanie w stronę kinematografii. “IO” Jerzego Skolimowskiego (kandydat do Oskara), Wesele i Wołyń Wojtka Smarzowskiego, “Szarlatan” Agnieszki Holland, “The Palace” Romana Polańskiego, “Najmro” Mateusza Rakowicza i wiele innych uznanych produkcji ostatnich lat nie powstałoby, gdyby nie zaangażowanie biznesmenów pochodzących i działających na terenie Bydgoszczy oraz Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Ich sylwetki, często wciąż nieznane szerszej publiczności, na przestrzeni lat stały się rozpoznawalne w świecie filmu, a dzisiaj chcemy przedstawić je bliżej mieszkańcom miasta i regionu.

Uczestnicy wernisażu będą mieli okazję nie tylko poznać bliżej wspieraną przez nich ich twórczość filmową i niezwykłą rolę, jaką odgrywają w procesie tworzenia filmów, ale także motywacje i ambicje, jakie stoją za ich działaniami.

Podczas wernisażu odbędzie się ceremonia wręczenia nagród Business For Children 2023 pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz promocja książki ‘Magiczny Biznes’, w której zostały bliżej opisane sylwetki wybranych przedsiębiorców-mecenasów, wspierających bydgoską kulturę.

Wernisaż wystartuje 06.09.2023, godz. 17.00, na tarasach Młynów Rothera.

Zobacz też

Progressive Evening 2023
od 199 zł

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury ScenaArt oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają...

Muzeum Kanału Bydgoskiego | Otwarcie Wystaw
Wstęp wolny

Zapraszamy 30 listopada na OTWARCIE dwóch wystaw w Muzeum Kanału Bydgoskiego....

ELJAZZ | BIBOBIT
od 64 zł

Klub Eljazz zaprasza 1 grudnia na koncert zespołu BIBOBIT. Bibobit wraca...