Informacje:

od 15 zł
Miejskie Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12-14, Bydgoszcz
15 Kwiecień 2023
21:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

KULTURA BASSU VOL. 31

Ruff Puff Sound System ma wielki zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na 31. odsłonę Kultury Bassu. Tym razem w konwencji All Night Long.

Podczas tej nocy zaprezentowany zostanie pełen przekrój selekcji. Będzie to też sesja, gdzie celebrowane będzie 16 lat działalności i z tego powodu spodziewajcie się numerów z początków Ruff Puff Sound System. Stawiamy nasze głośniki i zapewniamy muzykę, a z Waszej strony liczymy na całonocne tańce. Wszystko w najlepszej przestrzeni Music Cafe Szpulka.

Skład: Bulet, Michu, Suchy, Mc Digital K

Ruff Puff Sound System to bydgoski kolektyw, pormotorzy, właściciele własnego zestawu głośników, pasjonaci muzyki reggae dub od 15 lat na scenie. Głównym miejscem działania Ruff Puff jest Bydgoszcz gdzie organizują swoje sesję i współtworzą przeróżne wydarzenia i festiwale. Ich dzieckiem jest Kultura Bassu jedna z najdłużej odbywających się cyklicznych imprez poświęconych niskim częstotliwością w naszym kraj. Pod czas Get Up Festiwal od początku odpowiedzialni za scenę Sound system. W ich selekcji usłyszmy roots reggae i dub w myśl zasady Roots and Cultur

Zobacz też

MCK Bydgoszcz | Adam Kośmieja
Wstęp wolny

Miejskiego Centrum Kultury zaprasza na koncert Adama Kośmiei połączony z bydgoską...

ELJAZZ | Here On Earth
od 30 zł

ELJAZZ zaprasza 29 września, na koncert katowickiego zespołu Here on Earth...

Fabryka Lloyda | Organek
od 99 zł

Już 29 września zapraszamy na koncert Organka w Fabryce Lloyda. Po...