Informacje:

Wstęp wolny
GOSiR Osielsko, ul. Centralna 5a
15 Październik 2022
10:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Kujawsko-Pomorski Festiwal Książki

Od 15 do 16 października w hali GOSiR w Osielsku odbędzie się Kujawsko – Pomorski Festiwal Książki. Składać się będzie z siedmiu paneli dyskusyjnych, prelekcji tematycznych oraz targów książki.

Pierwsza edycja odbyła się w październiku 2021 roku. W tym roku Kujawsko-Pomorskie Targi Książki również odbędą się w Osielsku. Zmianie ulegnie jednakże niemal wszystko.

Tym razem targi książki są jednym z elementów Kujawsko – Pomorskiego Festiwalu Książki. Oprócz targów w jego skład wchodzą jeszcze prelekcje i spotkania z autorami oraz aż siedem paneli dyskusyjnych. W ich trakcie zaproszeni goście będą dyskutować nad stanem czytelnictwa w Polsce i jego przyszłością. Wspólnie zastanowią się, czy książka drukowana nadal ma sens, czy w dobie postępującej cyfryzacji naszego życia czytelnicy skłonią się bardziej ku cyfrowym możliwością czytania za pomocą różnych nośników elektronicznych.

Ciekawie zapowiada się panel dyskusyjny zatytułowany „Kryminał po bydgosku”. Jak zapowiadają organizatorzy wezmą w nim udział poczytni autorzy kryminałów z całego kraju.

W kolejnych panelach mowa będzie o komiksach historycznych czy też książkach wydawanych przez muzea. W Bydgoszczy mamy doskonały przykład Muzeum Wojsk Lądowych, które prowadzi prężną działalność wydawniczą.

Zobacz też

AKADEMIA MUZYCZNA | Musica Spiritus Movens 10 grudnia
Wstęp wolny

Akademia Muzyczna w Bydgoszczy wraz z Diecezją Bydgoską serdecznie zapraszają na...

AKADEMIA MUZYCZNA | KONCERT KOMPOZYTORSKI
Wstęp wolny

Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Koncert...

Biblioteka UKW | Twarze i satyry
Wstęp wolny

7 grudnia 2022 rokuw Galerii Biblioteki UKW, ul. Szymanowskiego 3, odbędzie...