Informacje:

Wstęp wolny
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy / KPCK, Plac Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
24 Maj 2022
12:00, 17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

KPCK | Spektakle dla dzieci: „Mała księżniczka” oraz „Gadulińskie”

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na teatralne spotkanie w KPCK. Na wydarzenie składają się dwa spektakle „Mała Księżniczka” oraz „Gadulińskie”. 

„Mała Księżniczka” w wykonaniu Teatru NaNiby z Młodzieżowego Domu Kultury nr 4 w Bydgoszczy. Niezwykle wzruszająca historia  małej dziewczynki wychowanej w Indiach przez czułego ojca, który w trosce o jej bezpieczeństwo umieszcza ją w XIX-wiecznym londyńskim pensjonacie dla dobrych panien prowadzonym przez pannę Minchin. Bohaterka, Sara Crewe jest traktowana w szkole w sposób wyjątkowy ze względu na wielki majątek ojca. Sytuacja  całkowicie się zmienia, gdy do przełożonej pensji dociera telegram z Indii…

„Gadulińskie” w wykonaniu Teatru Witrynka. Niejedna mama, niejeden tata przekonał się na własnej skórze, a może bardziej własnych uszach, że największym „Gadulińskim” na świecie jest jego dziecko. Grupa teatralna złożona z dzieci w wieku 6–9 lat chętnie zmierzy swoją wyobraźnię z kreatywnością publiczności, pokazując ludzkie przywary i wady na podstawie polskiej poezji dla dzieci. 

Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. Zapraszamy na dwa spektakle pod rząd, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Zobacz też

od 110.00 zł

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się!...

Wakacje z Projektorem w Bibliotece
Wstęp wolny

Filmowe wakacje z projektorem! W czasie wakacji uruchomione zostaną przedpołudniowe seanse...

HELIOS | Kino Kobiet ¦ Elvis
od 19.90 zł

Drogie Panie, 29 czerwca widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy film „Elvis”....

Komentarze