Informacje:

od 40.00 zł
ul. Toruńska 59
16 Wrzesień 2022
18:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Koncert charytatywny PCK – Cleo

Polski Czerwony Krzyż – Kujawsko Pomorski Oddział Okręgowy w Bydgoszczy co roku włącza się w ogólnopolską akcję charytatywną „Wyprawka dla Żaka”, której celem jest zbiórka artykułów szkolnych i obdarowanie nimi dzieci z rodzin najuboższych i dzieci niepełnosprawnych naszego miasta i województwa kujawsko pomorskiego.
W ten sposób rok rocznie wyposażamy ok. 600, a w województwie ok.1500 biednych dzieci w niezbędne artykuły szkolne potrzebne do nauki typu: zeszyty, piórniki, kredki, farbki, bloki rysunkowe, długopisy, plecaki.
W tym roku pragniemy również pomóc w wyposażeniu szkolnym młodzież i dzieci z Ukrainy, którzy z powodu agresji wojsk rosyjskich na Ukrainę, znalazły schronienie w Polsce i podjęły
m.in. naukę w bydgoskich szkołach i innych miejscowościach w województwie kujawsko pomorskim.
Podsumowaniem ogólnopolskiej akcji „Wyprawka dla Żaka” jest koncert charytatywny pn. „PODARUJ DZIECIOM SERCE”, który zaplanowany jest w dniu 16 września 2022r. o godzinie 18.00 w bydgoskiej Łuczniczce, a gościem koncertu jest artystka CLEO, która swoją charyzmą i niewątpliwie wielkim talentem uświetni naszą wspaniałą uroczystość.
Na koncercie podsumujemy tegoroczną XXI edycję „Wyprawki dla Żaka” i wręczone zostaną dzieciom ukraińskim i polskim plecaki wypełnione przyborami szkolnymi.
Wręczenia dokona artystka CLEO oraz patroni akcji.
Nasze działania co roku swoim honorowym patronatem obejmuje Prezydent Miasta Bydgoszczy, TVP3, Radio PiK i express bydgoski.

Zobacz też

od 10.00 zł

UWAGA‼‼ KONCERT ODWOŁANY‼ Tym razem w ramach cyklu „Muzyczny Rejs” zapraszamy...

od 80.00 zł

Utrata pracy nie zawsze musi być klęską. Czasem to szansa na...

od 99.00 zł

Zapraszamy na koncert promujący nowy album Natalii Przybysz pt. “Zaczynam się...

Komentarze