Informacje:

od 1 zł
Kino Orzeł, ul. Marcinkowskiego 12, Bydgoszcz
29 Styczeń 2023
12:00, 13:15
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Kino Orzeł | WOŚPowe seanse

Kino Orzeł, 29 stycznia za symboliczną wrzutkę do puszki, na wielkim ekranie zaprezentuje Wam: Małe Animocje – “Zabawy w śniegu” zestaw filmów krótkometrażowych oraz „Johnny” – opartą na prawdziwych wydarzeniach historie, która wzrusza i inspiruje.


29.01.2023 (niedziela), godz. 12:00 – Małe Animocje – “Zabawy w śniegu” zestaw filmów krótkometrażowych, 4-7 lat, 58’, dubbing polski

#bajkizpolski to projekt, w ramach którego cyklicznie prezentowane są najciekawsze filmy i seriale animowane dla najmłodszego widza, wyprodukowane w ostatnich latach Polsce. Każdy cykl to nowe doświadczenia, świetna rozrywka i nietuzinkowy czas spędzony w kinie z rodzicami lub kolegami i koleżankami. Wraz z początkiem roku szkolnego wracamy do Państwa z kolejną odsłoną zestawu animacji. Tym razem ich tematem będą zabawy na śniegu.

Zestaw ZABAWY NA ŚNIEGU pokazuje najmłodszym, że zima to czas dobrej zabawy na śniegu w gronie najbliższych przyjaciół. W skład zestawu wchodzą:

  • Żubr Pompik, Śnieżyca, s. I, odc. 3
  • Żubr Pompik, Tropy na śniegu, s. I, odc. 5
  • Mami Fatale, Śnieżne wojny, s. I, odc. 3
  • HipHip Hurra, Kto ukradł Słońce? s. II odc. 1
  • Przytul Mnie, Zima zła, s. I, odc. 8
  • Przytul mnie, Zimowy sen, s. I, odc. 9
  • Przedszkolaki, Śniegowe kule, s. III, odc. 9

29.01.2023 (niedziela), godz. 13:15 – “Johnny”

„Johnny” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu.

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

Zobacz też

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO
od 16.90 zł

Jest to druga filmowa adaptacja bestsellerowej powieści, Fredrika Backmana „Meżczyzna imieniem...

Kino Jeremi | NA PEŁNY ETAT
od 8 zł

Marie (Laure Calamy) dokłada wszelkich starań, by pogodzić wychowanie dwójki dzieci...

DKF Niespodzianka | W trójkącie
od 8 zł

Nagrodzona Złotą Palmą w Cannes szalona czarna komedia, której akcja rozgrywa...