Informacje:

od 5 zł
Kino Orzeł, ul. Marcinkowskiego 12, Bydgoszcz
04 Grudzień 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Kino Orzeł | Małe Animocje na Mikołajki

4 grudnia zapraszamy do kina Orzeł na Mikołajki. Wyruszymy w pierwszą w życiu przygodę dorastającego Misia, który w dniu swoich urodzin zamarzył, by wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to historia dorastającego Misia, który w dniu swoich urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy. Pomysł ten nie spotyka się z aprobatą lubiącego jaskiniane pielesze oraz długie, spokojne drzemki Tatusia.

Na widzów animacji czeka też nie lada gratka oraz niespodzianka! Seansom towarzyszyć będzie pokaz świątecznego epizodu serialu!

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale i ekranizacja bestsellerowych książek „Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak. Aby spełnić swoje marzenie o wyjątkowym torcie, Miś będzie musiał przekonać Tatusia, że wędrówka przez las ku Złotej Krainie może być przyjemna oraz udowodnić, że jest wystarczająco dorosły, by ruszyć ku nieznanej przygodzie. Zagadkowe wskazówki przekazane bohaterom przez pszczoły wiodą Misie na skraj lasu, gdzie po raz pierwszy skonfrontują się z największą zagadką – tajemniczym i nieodgadnionym światem ludzi.

Co naszym bohaterom przyniesie ta niezwykła wyprawa? Jedno jest pewne, ciepła opowieść o relacji taty z synem rozczuli i pokryje ciepłym miodem najbardziej zatwardziałe serca. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to także świetna opcja na grudniowo-mikołajkowe wyprawy do kina! Towarzyszący seansom epizod świąteczny zadowoli każdego małego filmowego łasucha, a towarzyszących im nieco większych widzów oczaruje magiczną atmosferą.

reż. Anna Błaszczyk, Polska 2022, dubbing polski

Zobacz też

Projektor na Strychu | Filmowe Walentynki
Wstęp wolny

Zapraszamy na Filmowe Walentynki na klimatycznym strychu biblioteki. Dla par, dla...

Kino Jeremi | THELMA
od 8 zł

Żyjąca w środowisku fanatyków religijnych Thelma odkrywa, że posiada nadprzyrodzone moce....

KINO HELIOS | AFTERSUN 
od 17.90 zł

6 lutego Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kina Konesera na...