Informacje:

od 5 zł
Kino Orzeł, ul. Marcinkowskiego 12, Bydgoszcz
12 Czerwiec 2022
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Kino Orzeł | Małe Animocje – #bajkizpolski „Zabawa”

12 czerwca zapraszamy na zestaw krótkometrażowych fimów animowanych Małe Animocje #bajkizpolski dla dzieci w wieku 4-9 lat

O nudzie i zabawie, która z niej wynika, a także trochę o zabawkach. 

Kat. wiekowa: 4-9 lat.

Zestaw „Zabawa” skupia się na kwestii budowania relacji podczas wspólnego spędzania czasu. To opowieści o współdziałaniu, pokazujące, że choćby i najbrzydsza pogoda nie przeszkodzi wyobraźni i dobrej zabawie. 

Agatka, Agatka i Samolot, s. II odc. 9 

Agatka odwiedza ze swoim tatą warsztat naprawy drewnianych zabawek, aby skleić złamane skrzydło samolotu-zabawki. W warsztacie jest bardzo dużo jeżdżących zabawek, które właśnie urządzają wielki wyścig. Agatka bierze w nim udział, pilotując swój drewniany samolocik. Czy zwycięży? 

Pamiętnik Florki, Barbara, s. I odc. 4 

Florka marzy o Barbarze – pięknej lalce, którą widziała w reklamie. Mimo że rodzice przekonują ją, że lalka jest brzydka, mała ryjówka cały czas zamęcza ich prośbami. Jednak dzięki ciekawemu pomysłowi rodziców Florka przekona się, że robienie czegoś samemu to znacznie lepsza zabawa niż kupowanie gotowych zabawek. 

Mami Fatale, Pod fatalną banderą, s. I, odc. 8 s. II 

Po deszczowym popołudniu domownicy budzą się otoczeni przez wodę. Wędkarskie zabawy kończą się jednak nie lada przygodą – z głębin wydobywa się wielka ryba, która połyka cały domek. Bohaterowie znajdują się więc w brzuchu ryby! Czy uda im się wydostać na zewnętrz? 

Opowiadania z Piaskownicy, Lupa, s. I, odc. 2 

Nuda w deszczowy dzień to prawdziwa zmora każdego kilkulatka. Z niesprzyjająca pogodą za oknem Tomek walczy za pomocą prezentu od taty – lupy, która daje chłopcu nowe spojrzenie na otaczający go świat przedmiotów w zaciszu domowym. 

Przytul Mnie, Zróbmy coś, s. III odc. 3 

Misie spędzają dzień nad rzeką. Miś chce bawić się z Tatusiem, ale ten cały czas śpi. Zagniewany Miś postanawia zrobić Tatusiowi psikusa. 

Przytul mnie, Deszcz, s. III odc. 11 

Tatuś i Miś spędzają deszczowy dzień w swojej jaskini, starając się znaleźć sobie dobre zajęcie. Mimo że pozornie wydaje się to nieskomplikowane, tak naprawdę to bardzo trudne zadanie. 

Przedszkolaki, Zabawka Kasi, s. II odc. 37 

Kasia przyniosła do przedszkola swoją nową zabawkę. Nie chce dzielić się nią z innymi dziećmi, więc zostaje sama. Chłopcy w tym czasie bawią się: budują z zabawek miasto. Dziewczynki dołączają do chłopców, miasteczko się „rozrasta”. Dorotka zaprasza Kasię do wspólnej zabawy. Czy Kasia zdecyduje się zostawić zabawkę i dołączyć do innych dzieci

Żubr Pompik, Meszki, s. I odc. 11 

Jest upalny dzień i Polinka strasznie się nudzi. Ożywia się dopiero na widok malutkich much, które przyleciały na polanę. Początkowo żubrzyczka jest nimi zachwycona. Nawet wtedy, gdy Pompik zaczyna przed nimi uciekać i skarżyć się, że meszki gryzą. Czy bohaterowie znajdują skuteczny sposób na poradzenie sobie z uciążliwymi gośćmi? 

Zobacz też

Kino Jeremi | Rodzinne Święto Kina w Fordonie
Wstęp wolny

Po raz ostatni w tym roku zapraszamy Małych i Dużych Widzów...

HELIOS | DEMON SLAYER: Mugen Train 
od 17.90 zł

Kino Helios Bydgoszcz zaprasza od 9 grudni ana wyjątkowe seanse „Demon...

Avatar: Istota wody
od 17.90 zł

BILETY NA AVATAR 2: ISTOTA WODY JUŻ W SPRZEDAŻY Druga część...