Informacje:

Wstęp wolny
Park Balaton, Bydgoszcz
15 Lipiec 2022
21:15
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Kino nad Balatonem | Czym chata bogata

Na kolejnym pokazie kinowym nad bydgoskim Balatonem zobaczymy francuską komedię „Czym chata bogata”. Zapraszamy 15 lipca.

Bogaty pisarz-celebryta nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę, co sprawia, że jego świat staje na głowie. Bogaty pisarz-celebryta nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę, co sprawia, że jego świat staje na głowie.

Kino plenerowe nad Balatonem w roku 2021 okazało się prawdziwym hitem. Mieszkańcy Bartodziejów licznie uczestniczyli w pokazach. Nic więc dziwnego, że zdecydowali się oddać swój głos w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim na kontynuację tego projektu w roku 2022. Pierwszy pokaz tegorocznej edycji odbędzie się już 8 lipca. 

Organizator podobnie jak w zeszłym roku zapewni komfortowe warunki odbioru filmu. Duży dmuchany ekran, mocny projektor, profesjonalne nagłośnienie i sto leżaków plażowych. To wszystko czekać będzie co piątek na plaży nad Balatonem pomiędzy 8 lipca a 19 sierpnia.

Kino nad Balatonem

Oczywiście zostanie jeszcze sporo miejsca na koce plażowe – w zeszłym roku sporo widzów wybrało właśnie taki sposób oglądania filmów. Program to kino nagradzane na licznych festiwalach, głównie produkcji europejskiej. Liczymy, na kolejną udaną edycję. Zachęcamy też do śledzenia profilu na facebooku – będzie to źródło najświeższych informacji – szczególnie w przypadku niepogody. 

Pokazy rozpoczynają się po godzinie 21.00, w każdy piątek pomiędzy 8 lipca a 19 sierpnia.   Pełen program i najświeższe informacje dostępne na profilu organizatora pod adresem https://www.facebook.com/KinoBalaton. Projekt w całości finansowany jest z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.  

Zobacz też

NIE!
od 12.90 zł
Sie
12

Jordan Peele jest reżyserem jednych z najbardziej oryginalnych horrorów ostatnich lat...

Pomiędzy Słowami
Wstęp wolny

Fordońskie Kino pod Chmurką zaprasza na kolejny sobotni seans. Tym razem...

Kino nad Balatonem | Klub Jimmy'ego
Wstęp wolny

W przedostatni pokaz w wakacje 2022 zapraszamy wszystkich, do wspólnego oglądania...

Komentarze