Informacje:

od 17.90 zł
Helios Bydgoszcz, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz
16 Grudzień 2022
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

KINO HELIOS | AVATAR: Istota wody

BILETY NA AVATAR 2: ISTOTA WODY JUŻ W SPRZEDAŻY

Druga część jednej z najpopularniejszych i najdroższych produkcji w historii kina pojawi się na ekranach 16 grudnia. Miejsce w podróży na planetę Pandora możecie jednak rezerwować już dzisiaj. Dodatkowo stale obowiązuje u nas promocja “Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, dzięki której możecie dorwać wejściówki nawet za 17,90 zł!

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

W filmie Avatar: Istota wody znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Zapraszamy na premierowe seanse w naszym kinie! Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. PAMIĘTAJ: wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz.

To jak, widzimy się w kinie? https://bit.ly/avatar2_bilety

Zobacz też

KINO HELIOS | Silent Twins
od 17.90 zł

5 grudnia o godzinie 18:00 Kino Helios Polska zaprasza w ramach...

Mikołajki w kinach Helios
od 17.90 zł

Mikołajki w kinach Helios Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny,...

FABELMANOWIE
od 19.90 zł
Gru
02

Najbardziej osobisty film jednego z największych mistrzów kina, zdobywcy trzech Oscarów...