Informacje:

od 40 zł
CAFE KINO, ul. Długa 32, Bydgoszcz
13 Kwietnia 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

KAMIŃSKI, ZENKNER

Zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-upem. Wystąpią Wojtek Kamiński i Michał „mimi” Zenkner czyli najstarsze nadzieje polskiego stand-upu:


Wojtek Kamiński: – Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: „Upadek””.

Michał „mimi” Zenkner
Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach – K2 i hlynur. Dziś głównie stand-up. O swoim nowym programie „Średniowiecze” pisze tak:
„Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy. Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!”.

Treść występów przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Zobacz też

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"
od 90 zł
16 Listopada

Jeśli ktoś chce spotkać romantycznego Pawła Domagałę, to serdecznie zapraszamy na...

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"
od 45 zł
05 Października

Zapraszamy na nowy program stand-up Czarka Sikory “Ballada”. Czarek Sikora –...

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?
od 150 zł
13 Grudnia

💥Szymon Majewski zaprasza na serię nowych, niekonwencjonalnych występów, w których odkryje...