Informacje:

Wstęp wolny
Wyspa Młyńska w Bydgoszczy
15 Kwietnia 2023
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

IX Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy

Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Bydgoszczy! Już 15 i 16 kwietnia Wyspa Młyńska wypełni się mobilnymi restauracjami z całej Polski.

Sezon foodtruckowy czas zacząć! IX edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Bydgoszczy odbędzie się na Wyspie Młyńskiej. Zapowiada się weekend pełen smaków!

Jeśli tęskniliście za kulinarnymi podróżami i smakami z różnych stron świata, to nie martwcie się, nie będziecie musieli już dłużej czekać – Festiwal Smaków Food Trucków powraca 15 kwietnia do Bydgoszczy. Na Wyspie Młyńskiej znajdą się przysmaki z Azji, Europy oraz Ameryki.

IX Festiwal Smaków Food Trucków

Poszukiwaczom wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucki z kuchnią azjatycką. Znajdą się w nich między innymi: pierożki jiaozi z wołowiną, wieprzowiną, szpinakiem lub z tofu oraz pad thai w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Miłośnicy włoskiej kuchni będą mogli rozsmakować się w pysznych makaronach.

Nie zabraknie też burgerów i fenomenalnych kanapek z pastrami, smakujących niczym te z Nowego Jorku. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mięsa. Jak zawsze możecie spodziewać się klasyków street foodu, takich jak:  zapiekanki, corn dogi oraz chrupiące frytki belgijskie. Najsłodsze food trucki zadbają natomiast o deser. Kultowe hiszpańskie churrosy, amerykańskie pączki z dziurką, a może świeże owoce w czekoladzie? Tę smakowitą zagwozdkę pozostawiamy Wam!

Wszystkie food trucki będą publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/3402353766685449

IX Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków to zarówno dobre jedzenie, jak i rozrywka dla całej rodziny. Emocji i uśmiechu najmłodszym uczestnikom dostarczy strefa kolorowych dmuchańców. Angażująca gra terenowa to idealna porcja zabawy i ruchu dla każdego. Jeśli lubicie rywalizację, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach jedzenia na czas, w których do wygrania będą smakowite bony na dania z food trucków oraz festiwalowe gadżety. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy głos ma znaczenie, więc koniecznie przyjdź, skosztuj i zagłosuj na swojego faworyta!

Zobacz też

Food Trucki podczas Blu Game Show
Wstęp wolny

Kto ma ochotę na najlepszy street-food? Już w ostatni weekend września...

Bydgoski Oktoberfest
Wstęp wolny

Zapraszamy na pierwszy BYDGOSKI OKTOBERFEST. Przez 3 dni będziecie mogli skosztować...

Food Truck Festivals vol. 5
Wstęp wolny

1-3 września zapraszamy na kolejny Food Truck Festivals w Bydgoszczy. Z...