Informacje:

od 30 zł
Plac Wolności, Bydgoszcz
14 Maj 2022
11:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

II Przejazd Rowerowy w ramach Europejskiego Dnia Profilaktyki Udarowej

14 maja zapraszamy na rekreacyjny przejazd na trasie Plac Wolności Bydgoszcz – Plac przy ul. J. Styki – Fordon.

Wyruszymy z Placu Wolności w Bydgoszczy o godz.11:15 i spokojnym tempem przejedziemy przez nasze miasto w kierunku placu przy ul. J. Styki – Fordon. Jeśli do tej pory unikaliście wypadów na rower, ale myśli o takiej małej wyprawie powracały co jakiś czas, to ten przejazd jest okazją do zrealizowania swoich planów.

Dla wszystkich osób, które zarejestrują się na ten rajd w terminie do 11.05.2022 mamy przygotowane koszulki wraz z numerami startowymi oraz nagrody i upominki za udział w rajdzie wyłonione podczas losowania z zarejestrowanych osób na końcu przejazdu. Pamiętajmy – Chrońmy się przed udarem mózgu

14 maja 2022 roku po raz kolejny będziemy obchodzić Europejski Dzień Profilaktyki Udarowej. W Polsce rocznie odnotowuje się ok. 80-90 tys. zachorowań na udar i chociaż świadomość tego zagrożenia jest coraz większa, to ta liczba wciąż nie maleje.

Udar mózgu należy do tych chorób, przed którymi również możemy się bronić, a jednym ze sposobów jest regularny wysiłek fizyczny. Nie musi to być codzienny jogging, bo wystarczy zmiana swoich nawyków i częstsze wybieranie roweru jako środka transportu.

O tym prostym i przyjemnym sposobie profilaktyki będziemy przypominać na naszym przejeździe rowerowym organizowanym przez Stowarzyszenie Udarowcy – Liczy się Wsparcie.

Zapraszamy na START – Plac Wolności w Bydgoszczy

Zobacz też

MIKOŁAJKI nie tylko na wrotkach
od 22 zł

Wrotkarnia Roller Park zaprasza 4 grudnia na odjechana zabawa nie tylko...

Joga w Młynach Rothera
Wstęp wolny

Stan Harmonii zaprasza na zimową wersję zajęć, które pokochali bydgoszczanie! Spotkamy...

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola
Wstęp wolny

Świąteczna ciężarówka rusza w trasę i odwiedzi między innymi Bydgoszcz! Zapraszamy...