Informacje:

Wstęp wolny
Wyspa Młyńska w Bydgoszczy
21 Maj 2022
14:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

II Bydgoski Dzień Banki Mydlanej

Zapraszamy wszystkich MIŁOŚNIKÓW BANIEK MYDLANYCH na wielkie święto w bajecznych klimatach. Nie będzie to byle jakie widowisko, a impreza w rozmiarze XXL!

Gwarantujemy, że miliony baniek w barwach tęczy zawróci mieszkańcom w głowach! O tym wydarzeniu i przeżyciach niełatwo będzie zapomnieć. Maluchy i starszaki – to właśnie im szykujemy fenomenalną, dwugodzinną imprezę na świeżym powietrzu .

Stawiamy na aktywność, rozrywkę i wciągającą zabawę. To nasze wspólne święto baniek mydlanych. KAŻDE DZIECKO będzie miało okazję nie tylko stworzyć własne, bańkowe dzieła sztuki unoszące się w powietrzu, ale i przebić bańkę według własnego pomysłu.

Wszystkie chwyty dozwolone! Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a my dorośli z przyjemnością weźmiemy udział w tym mega widowisku.

Chętni poczują również magię zamknięcia w gigantycznej bańce.
Macie od nas aż 200 litrów płynu do baniek! Wystarczy więc dla każdego. Bańki mydlane to uśmiech na twarzach najmłodszych i radość w sercach dorosłych.

Razem z pomocą dzieci my – a więc Słupskie Bańki Mydlane – zrobimy istne zatrzęsienie w Bydgoszczy. 100, 500, 1000 baniek mydlanych na niebie? Nie! Tym razem stawiamy na miliony!

Zapamiętajcie!
Bańkowe widowisko przypada na dzień 21 maja 2022 roku. Odbędzie się na Wyspie Młyńskiej .
Startujemy o 14 30. To najlepszy czas i miejsce na spotkanie się i zabawę w mistrzowskim stylu. Z pomocą małych marzycieli odmienimy niebo i nastroje wszystkich mieszkańców.

II Bydgoski Dzień Bańki Mydlanej na zawsze zapisze się na kartach historii tego klimatycznego miasta. Możemy na Was liczyć? Każda para rąk się przyda. Na całkowicie darmowej, bańkowej imprezce nie może zabraknąć żadnego fana dobrej zabawy!
A teraz zapisujcie się i KLIK – udostępniajcie sensacyjne wydarzenie na swoich tablicach.

Zobacz też

Fordońska Masa Krytyczna
Wstęp wolny

Bydgoska Masa Krytyczna zawita tym razem do Fordonu. 30 września zapraszamy...

Bierhalle | Potańcówka balfolkowa z instruktażem
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z muzyką tradycyjną. Pojawią się znane wam...

Pierwsze urodziny Fit&Sport Studio
Wstęp wolny

Już 2 października Fit&Sport Studio będzie obchodzić pierwsze urodziny! Z tej...

Komentarze