Informacje:

od 300 zł
Hotel Bohema i Restauracja Weranda, ul. Konarskiego 9, Bydgoszcz
06 Listopada 2023
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Hotel Bohema | Anna Rusowicz 

6 listopada wraz z Tomasz Raczek będziemy gościć Anna Rusowicz w Hotel Bohema i SPA Clarins

Anna Rusowicz  – Dziewczyna Słońca i jedną z najbardziej energetycznych wokalistek polskiej sceny. Muzykę ma we krwi. To córka legendarnej pary muzyków – Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy – gwiazd polskiego bigbitu. Ta mistrzyni retro brzmień, zdobywczyni Fryderyków i SuperJedynek na nowo rozkochała nas w stylu i muzyce lat 60. i 70. XX w. Już w listopadzie okazja, by spotkać się z tą wyjątkową artystką w Bydgoszczy.

To spotkanie to niepowtarzalna okazja, by przenieść się w czasie do epoki lat 60. i 70., która wciąż zachwyca.

Anna Rusowicz to wokalistka, zdobywczyni czterech nagród Fryderyk, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim artystka, która w swojej twórczości nawiązuje do piosenek mamy – Ady Rusowicz – słynnej wokalistki legendarnego zespołu Niebiesko-Czarni. To dzięki niej możemy na nowo cieszyć się takimi perłami sprzed lat, jak „Za daleko mieszkasz miły”, czy „Musisz się zakochać”.

Aktualnie artystka pracuje nad nowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku. Płytę zapowiadają single „Tobie”, „Ciebie kochać chcę” i „Co się stało z naszą miłością” czy ‚Plan na Miłość”. W Bydgoszczy jako jedni z pierwszych będziemy mogli posłuchac o nowym krążku artystki.

Spotkanie z Anną Rusowicz w poniedziałek 6 listopada 2023 roku o godzinie 18:00. Bilety  w cenie 300 zł /osoba  obejmują wstęp na spotkanie autorskie, które poprowadzi Tomasz Raczek oraz wykwintną czterodaniową kolację z napojami przy muzyce na żywo. Menu tworzy Szef Kuchni Weranda Maciej Matecki. Przy rezerwacji prosimy o informację o dietach lub uczuleniach.

INFORMACJE i REZERWACJE
Telefon +48 52 5600 602

Zobacz też

Progressive Evening 2023
od 199 zł

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury ScenaArt oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają...

Muzeum Kanału Bydgoskiego | Otwarcie Wystaw
Wstęp wolny

Zapraszamy 30 listopada na OTWARCIE dwóch wystaw w Muzeum Kanału Bydgoskiego....

ELJAZZ | BIBOBIT
od 64 zł

Klub Eljazz zaprasza 1 grudnia na koncert zespołu BIBOBIT. Bibobit wraca...