Informacje:

od 20 zł
ul. Kręta 3
10 Luty 2024 19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Guarana jest Teraz w Starym Domu! 3 spektakle komediowe jednego wieczoru.

Szanowni Państwo! Tym razem nie grami sami, wpadną do nas goście ze swoimi innowacyjnymi projektami!! Jeden wieczór, trzy oblicza impro teatru, zapraszamy!

Kolektyw Teraz: Wcześniej był “Grupą Teraz”, która powstała w 2012 roku. Wiele się od tego czasu zmieniło – postanowiliśmy przestać być jedną grupą, co pozwala nam występować pod wspólnym szyldem w jakim składzie zechcemy. Naszym największym projektem jest Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Teatralnej JO!

Kolektyw Teraz zagra dla Was Spektakl bazujący na kartach „Czarnych Historii”. Na czym to polega? Publiczność losuje zagadkę makabrycznej śmierci. Następnie grupa rzuca się w wir szalonych opowieści, próbując ustalić bieg wydarzeń.
❄️
Guarana: Jak mawiał Heraklit, człowiek nigdy nie wchodzi dwa razy do tej samej rzeki. Jako rzeczemy my, człowiek nigdy nie przychodzi dwa razy na ten sam występ Guarany! Na własne oczy zobaczcie dwie nadzwyczajne damy i czterech niezwykłych dżentelmenów.

Guarana zagra dla Was Guarana Show – Każdy spektakl to eksperyment, w którym sekretnym składnikiem jesteś właśnie Ty! To inspiracje publiczności zadecydują, o czym zagramy. Historia gangstera? Paranormalny romans? Kosmiczny western w duchu kina samurajskiego? Jedyne, co nas ogranicza to Twoja wyobraźnia!
❄️
Nasza lokalna grupa Blender Impro zagra format W Starym Domu. Cztery osoby, cztery krzesła, stół, herbata i oceany historii. W Starym Domu to autorski format, który jest kombinacją No Exit (Aktorzy nie opuszczają jednego pomieszczenia przez cały czas trwania występu. Ten zbieg możecie znać np. z filmu “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz “Rzeź”. ) i retrospekcji. Improwizatorzy inspirują się sugestią wydarzenia lub miejsca, podczas którego może spotkać się grupa przyjaciół.

Zobacz też

Lady Pank - MTV Unplugged
od 130 zł
28 Kwietnia

Stało się to, na co wszyscy czekali – do kultowej serii...

Wild Animal Expo - Festiwal Zwierząt Egzotycznych
od 25 zł
od 28 do 26 Kwietnia

Już 28 kwietnia widzimy się w Bydgoszczy na Festiwalu zwierząt egzotycznych!...

Per canto e pianoforte - na głos i fortepian
od 20 zł
Jutro

Per canto e pianoforte – na głos i fortepian Per canto...