Informacje:

Wstęp wolny
Galeria Pomorska, ul. Fabryczna 11-3, 85-739 Bydgoszcz
22 Czerwca 2024 12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024

W sobotę 22 czerwca, punktualnie o godzinie 12.00 mieszkańcy Bydgoszczy wyruszą w rowerowym paletonie spod Galerii Pomorskiej, w stronę Myślęcinka.

Rajd Rowerowy organizowany już po nas czternasty przez galerię oraz Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, co roku gromadzi setki dużych i małych rowerzystów, zjednoczonych wspólnym zamiłowaniem do aktywności fizycznej i dobrej zabawy. Na mecie czekać będzie rodzinny piknik pełen atrakcji. Ponadto, wydarzenie będzie miało wymiar charytatywny.

To już tradycja, że jednej z czerwcowych sobót przed Galerią Pomorską spotykają się tłumnie lokalni mieszkańcy, by wziąć udział w największej imprezie rowerowej w Bydgoszczy.

XIV Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Uczestnicy wystartują sprzed Galerii Pomorskiej, w samo południe i wyruszą 13-kilometrową trasą w kierunku Myślęcinka. Tam, na mecie zlokalizowanej w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, na wszystkich kończących przejazd, czekać będzie piknik rodzinny pełen różnorodnych atrakcji. Organizatorzy szykują poczęstunek, który pozwoli uzupełnić stracone podczas jazdy kalorie, bezpłatny przegląd rowerów, a także konkursy z cennymi nagrodami, wśród których będą m.in. rowery. Nie zabraknie również uwielbianych przez dzieci dmuchańców i animacji.

Tegoroczny Rajd będzie miał także akcent charytatywny. Za każdego zapisanego rowerzystę Galeria Pomorska przekaże 2 zł na Bydgoski zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

Wszyscy chętni do udziału w wydarzeniu już mogą zapisywać się na nie, na stronie internetowej https://b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska/

Każdy, zapisany uczestnik rajdu otrzyma w pakiecie startowym imienny numer, koszulkę, czapeczkę oraz kupon na poczęstunek. Pakiety wydawane będą od godziny 9.00 do godziny 11.50, na parkingu galerii, od strony ulicy Fabrycznej. Tam też znajdować się będzie punkt startowy imprezy. Udział
w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz też

Piknik z okazji Obchodów Święta Policji garnizonu kujawsko-pomorskiego
Wstęp wolny
Dzisiaj

Zapraszamy na Piknik z okazji Obchodów Święta Policji garnizonu kujawsko-pomorskiego Co...

Joga na trawie 2024
Wstęp wolny
20 Lipca

Stan Harmonii pragnie zaprosić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do spędzenia wspólnie...

Milonga Neonova z muzyką na żywo | Tilanea Tango
od 30 zł
19 Lipca

19 lipca na pokład Barki Lemara, zaprosiliśmy uroczy duet z Argentyny...