Informacje:

Wstęp wolny
Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz
15 Czerwca 2024
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Galeria Pomorska | Magia zapachu – czerwcowe warsztaty dla kobiet

Tajemnicze składniki, niecodzienne odkrycia i piękne zapachy – to wszystko już 15 czerwca czeka na kobiety w Galerii Pomorskiej. Podczas kolejnej odsłony cyklu bezpłatnych warsztatów pt. „Kobieta w Galerii” panie będą mogły stworzyć własnoręcznie unikatowe perfumy. Ruszyły już zapisy na stronie internetowej.

Warsztaty pod hasłem „Kobieta w Galerii Zapachu” są kontynuacją cyklu, który przyciąga do Galerii Pomorskiej grono kreatywnych kobiet. Zajęcia odbędą się 15 czerwca, a uczestnictwo w nich jak zwykle będzie bezpłatne. Wydarzenie odbędzie się we współpracy z najemcami galerii – perfumerią Douglas oraz Yves Rocher.

Twórcze zajęcia w Galerii Pomorskiej adresowane są do wszystkich kobiet, które uwielbiają otaczać się zapachami i chcą poznać tajniki ich tworzenia. Podczas warsztatów panie w każdym wieku będą mogły stworzyć unikalne kompozycje zapachowe, które odzwierciedlą ich prawdziwą naturę. Profesjonaliści podpowiedzą uczestniczkom, jak łączyć składniki i dobierać nuty zapachowe w sposób, który zagwarantuje najlepsze efekty.

W programie:

▪ Podstawy tworzenia naturalnych perfum
▪ Poznanie tajników perfumeryjnych
▪ Jakie komponenty można ze sobą łączyć, a jakich należy unikać?
▪ Nuty zapachowe
▪ Etapy tworzenia perfum
▪ Własnoręczne wykonanie unikatowego flakoniku perfum
▪ Kosmetyczne pogadanki

W ramach cyklu „Kobieta w Galerii” każdego miesiąca poruszany jest inny temat. Warsztaty dotyczą nie tylko mody i urody, ale także szeroko pojętego zdrowia, psychologii oraz samorozwoju. Spotkania w gronie kreatywnych i inspirujących kobiet sprzyjają odkrywaniu nowych pasji i poszerzeniu swoich horyzontów.

Zajęcia w ramach akcji „Kobieta w Galerii Zapachu” to również doskonały pretekst do tego, by w natłoku codziennych obowiązków znaleźć chwilę tylko dla siebie. Warto już teraz zapisać się najbliższe warsztaty, na stronie internetowej Galerii Pomorskiej: Galeria Pomorska – KOBIETA W GALERII. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Zobacz też

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024
Wstęp wolny
22 Czerwca

W sobotę 22 czerwca, punktualnie o godzinie 12.00 mieszkańcy Bydgoszczy wyruszą...

Focus Bydgoszcz | Pizza u Garfielda
Wstęp wolny
od 21 do 22 Czerwca

Na spotkanie z  Garfieldem zapraszamy wszystkie dzieci do Focusa, w dniach...

BCTW | Wielkie Targi Roślin
od 11 zł
23 Czerwca

Tysiące znakomitych  roślin z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas...