Informacje:

Wstęp wolny
Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz
01 Czerwca 2024 14:00-18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Galeria Pomorska | Dzień Dziecka z Kotociakami

Już w sobotę, 1 czerwca, w dniu święta wszystkich dzieci, do Galerii Pomorskiej przyjadą wyjątkowi goście, prosto z bajki.  Energiczne i zawsze uśmiechnięte Kotociaki wciągną małych uczestników wydarzenia, do swojego świata pełnego zabawy.  W programie dnia czekać będą m.in. spotkanie z Kotociakami, warsztaty kreatywne, malowanie buziek, eco balony w prezencie, gry i konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje.

Krakers, Budyń i ich młodsza siostra Pianka to sprytne kotki, których przygody przed telewizorami śledzą tysiące maluchów, dzięki czemu serial „Kot-O-Ciaki” znalazł się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych przez najmłodszych w Polsce.

Już w sobotę, 1 czerwca Kotociaki po raz pierwszy zawitają do Bydgoszczy. Z okazji Dnia Dziecka, Galeria Pomorska organizuje dzień pełen atrakcji, w towarzystwie bohaterów tego popularnego animowanego serialu.

Koci świat otworzy się przed dziećmi o godzinie 11.00. Po galerii przechadzać się będą pluszowe maskotki, czyli Kotociaki we własnej osobie, które chętnie zapozują do wspólnych zdjęć ze swoimi małymi fanami oraz przybiją z nimi piątkę. Ponadto, kotki zaproszą dzieci do stref warsztatowych. Tutaj można będzie np. spróbować swoich sił w łamigłówkach i zagadkach. W kąciku kreatywnym, pod okiem instruktorów dzieci stworzą z plasteliny własne figurki swoich ulubionych bajkowych bohaterów,
a najmłodszych ucieszą z pewnością kotociakowe kolorowanki.

Galeria Pomorska | Dzień Dziecka z Kotociakami

Dopełnieniem atrakcji będzie uwielbiane przez dzieci malowanie buziek. Utalentowane animatorki za pomocą bezpiecznych farb, namalują na małych buziach kocie wzory, dzięki czemu każdy będzie mógł upodobnić się do swojego bajkowego ulubieńca.

Tego wyjątkowego dnia nie może także zabraknąć prezentów. Kotociaki obdarują dzieci kolorowymi eko balonami, dzięki czemu nikt nie opuści galerii bez podarunku. Ponadto puchaci przyjaciele zaproszą maluchy do udziału w różnorodnych konkursach, grach i zabawach ruchowych, w których można będzie zdobyć atrakcyjne nagrody. Co więcej, warto także fanpage galerii na Facebooku. Odbędzie się tu specjalny, tematyczny konkurs, w którym można będzie wygrać kotociakowe gadżety.

Bydgoska galeria jest chętnie wybieranym miejscem rodzinnego spędzania czasu. Mieszkańcy miasta i okolic mają tu do dyspozycji kino sieci Helios, szeroki wachlarz restauracji, z dostosowanym dla najmłodszych menu, sklepy z asortymentem dziecięcym, a także największy w Bydgoszczy darmowy parking samochodowy, z wyznaczonymi miejscami dla rodzin z dziećmi.

Ponadto, kilka tygodni temu zakończyły się remonty drogowe w pobliżu Galerii Pomorskiej, dlatego wszyscy, którzy chcą wybrać się ze swoimi pociechami na Dzień Dziecka z Kotociakami, dojadą na wydarzenie szybciej i sprawniej.

Zobacz też

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024
Wstęp wolny
22 Czerwca

W sobotę 22 czerwca, punktualnie o godzinie 12.00 mieszkańcy Bydgoszczy wyruszą...

Focus Bydgoszcz | Pizza u Garfielda
Wstęp wolny
od 21 do 22 Czerwca

Na spotkanie z  Garfieldem zapraszamy wszystkie dzieci do Focusa, w dniach...

BCTW | Wielkie Targi Roślin
od 11 zł
23 Czerwca

Tysiące znakomitych  roślin z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas...