Informacje:

Wstęp wolny
Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz
27 Kwietnia 2024 12:00-15:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Galeria Pomorska | Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Jak uwierzyć w swoje możliwości? Jak znaleźć motywację do samorozwoju i odkryć swoje talenty? Tego m.in. dowiedzą się uczestniczki bezpłatnych warsztatów „Kobieta w Galerii Psychologii”, które już w sobotę 27 kwietnia odbędą się w Galerii Pomorskiej. Zajęcia poprowadzi trenerka, psychoterapeutka Bożena Ciechanowska. Ruszyły zapisy on-line.

„Kobieta w Galerii” to cykl bezpłatnych warsztatów, organizowanych raz w miesiącu, przez Galerię Pomorską. Akcja skierowana jest do mieszkanek Bydgoszczy i okolic, które szukają nowych wyzwań i okazji do samorozwoju, na różnych płaszczyznach.

Najbliższe warsztaty pod hasłem „Kobieta w Galerii Psychologii”  odbędą się w sobotę 27 kwietnia, a ich tematem będą aspekty psychologiczne. W programie spotkania przewidziano m.in. tematy talentów, motywacji i rozwoju. Prowadzącą będzie Bożena Ciechanowska, trenerka, psychoterapeutka, coacherka, mówczyni, autorka książek, która od kilkunastu lat prowadzi szkolenia związane z szeroko pojętym rozwojem osobistym. Podczas zajęć trenerka pomoże uczestniczkom znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak: Jak uwierzyć w swoje możliwości? Czego potrzebujemy, aby się rozwijać? Co nas zatrzymuje?

Bożena Ciechanowska, trenerka, psychoterapeutka, coacherka, mówczyni, autorka książek
Bożena Ciechanowska, trenerka, psychoterapeutka, coacherka, mówczyni, autorka książek

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie, mogą już dokonywać zapisów na stronie internetowej Galerii Pomorskiej Galeria Pomorska – KOBIETA W GALERII Liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt realizowany jest przez Galerię Pomorską od 2017 roku. Do tej pory mieszkanki Bydgoszczy mogły wziąć udział m.in. w warsztatach pt. „Kobieta w Galerii Mody”, „Kobieta w Galerii Zdrowia” „Kobieta w Galerii Wizażu” czy „Kobieta w Galerii Pasji”, a także różnych zajęciach okolicznościowych, jak np. styczniowe, rodzinne warsztaty kreatywne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Do roli prowadzących zawsze zapraszane są specjalistki w swoich dziedzinach, często znane szerokiej publiczności z Social Mediów, jak np. Karolina Gruszecka (@fit_gruszecka) czy Agata Jędraszczak znana jako „Kuchnia Agaty (@kuchniaagaty.pl)

Zobacz też

Galeria Pomorska | Babi Targ
Wstęp wolny
25 Maja

Dołącz do nas w sobotę, 25 maja na kolejnej edycji Babi...

Zielone Arkady | U nas na Dzień Mamy
Wstęp wolny
od 24 do 25 Maja

Zadbaj o swoje zdrowie! Weź udział w akcji profilaktycznej w Zielonych...

Focus Bydgoszcz | Smerfy w Focusie
Wstęp wolny
od 24 do 25 Maja

Magiczna kraina Smerfów zawita już 24-25 maja do Focusa! Centrum opanują...