Informacje:

Wstęp wolny
Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz
25 Maja 2024 14:00-18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Galeria Pomorska | Babi Targ i Mami Babi Targ 

Dołącz do nas w sobotę, 25 maja na kolejnej edycji Babi Targ i Mami Babi Targ! To wydarzenie dla miłośników mody, które po raz ósmy odwiedza Bydgoszcz, a po raz pierwszy gości w Galerii Pomorskiej!

Czy wiesz, że wiosna to idealny czas na odświeżenie garderoby? Przyjdź do Galerii Pomorskiej i znajdź nowe życie dla swoich ubrań, których już nie nosisz. Pamiętaj, że recykling modowy to nie tylko dbałość o środowisko, ale także oszczędność dla Twojego portfela!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, nie zapominamy o mamach!

Oprócz dużej sekcji ubrań damskich, w Bydgoszczy zaplanowaliśmy sekcje Mami Babi Targ. To miejsce, gdzie rodzice będą mogli wystawić i kupić ubrania oraz akcesoria dziecięce i ciążowe, a jednocześnie znaleźć coś nowego dla swoich pociech.

Ponadto, tego dnia będzie okazja wesprzeć Stowarzyszenie “Pomimo Przeciwności”, które działa na rzecz osób w różnych kryzysach, zwłaszcza dzieci i ich rodziców, którzy walczą z ciężkimi chorobami. To, co nam wydaje się niepotrzebne może odmienić codzienne życie innych!

ZAPISY
Dla Wystawców i Odwiedzających udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Aby wystawić swoje ubrania należy zapisać się na Babi Targ lub Mami Babi Targ. Zapisy startują 10 maja o godzinie 12:00 na stronie www.babilad.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z rejestracją!

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z wydarzenia i czas na przygotowanie stoiska, zapraszamy do nas od godziny 12:30 do 13:30. Pamiętaj o limicie bagażu dla jednego stoiska oraz odpowiednim przygotowaniu się do wydarzenia!

Pełny regulamin dostępny na stronie: babilad.pl

Organizatorem wydarzenia jest Babiląd
Partnerem wydarzenia jest Galeria Pomorska

Zobacz też

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024
Wstęp wolny
22 Czerwca

W sobotę 22 czerwca, punktualnie o godzinie 12.00 mieszkańcy Bydgoszczy wyruszą...

Focus Bydgoszcz | Pizza u Garfielda
Wstęp wolny
od 21 do 22 Czerwca

Na spotkanie z  Garfieldem zapraszamy wszystkie dzieci do Focusa, w dniach...

BCTW | Wielkie Targi Roślin
od 11 zł
23 Czerwca

Tysiące znakomitych  roślin z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas...