Informacje:

od 120 zł
Olszynki Gądecz
24 Czerwiec 2023
16:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

GĄDECZ HIP-HOP FESTIVAL

Zapraszamy GĄDECZ HIP-HOP FESTIVAL. ​Festiwal odbędzie się w Gądeczu, na przepięknym zielonym agroturystycznym terenie nad wodą ze świetnym dojazdem z drogi ekspresowej S5 – 15 min od Bydgoszczy.

Z ogromną radością zapraszamy Was na niezapomniany festiwal muzyki hiphopowej, który odbędzie się w malowniczej miejscowości Gądecz, gm. Dobrcz, niedaleko Bydgoszczy, w pierwszy dzień wakacji, 24.06.2023 roku. Towyjątkowe wydarzenie odbędzie się na przepięknym zielonym terenie agroturystycznym, który łączy w sobie ciepłe letnie dni i piękne widoki nad wodą, gwarantując niezapomniane wrażenia muzyczne.

Dojazd jest niezwykle prosty – możecie skorzystać z drogi ekspresowej S5 lub skorzystać z komunikacji miejskiej MZK z Bydgoszczy (Fordon). Na miejscu przygotowaliśmy dla Was duży, darmowy parking, abyście mogli swobodnie cieszyć się festiwalem.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa aż do późnej nocy, do godziny 1:00. Będzie to niezwykle głośne i energetyczne powitanie lata w regionie kujawsko-pomorskim! Na scenie wystąpią znakomici artyści: Paluch, O.S.T.R., Lipa, Gibbs, Słoń oraz Polska Wersja , którzy zapewnią Wam niezapomniane emocje i niepowtarzalną atmosferę.

Nie możecie przegapić tego wyjątkowego dnia z nami! Dołączcie do nas na Gądecz Hip-Hop Festival i stwórzmy wspólnie niezapomniane wspomnienia!

Na scenie występują między innymi O.S.T.R., Słoń, Paluch, Polska Wersja, Gibbs, Lipa.

GĄDECZ HIP-HOP FESTIVAL

Zobacz też

Fabryka Lloyda | KIZO
od 117 zł

Patocelebryta odwiedzi jesienią 9 polskich miast! W Bydgoszczy KIZO wystąpi 19...

Fabryka Lloyda | ZEAMSONE
od 79 zł

Zapraszamy, 13 października, na koncert ZEAMSONE – ??? TOUR. Po świetnie...

Fabryka Lloyda | Rubens 
od 79 zł

6 października zapraszamy na koncert Rubensa. 6 nominacji do Fryderyków, trasa...