Informacje:

Wstęp wolny
Fordońskie Pole Piknikowe (od strony ul. Sabały), Bydgoszcz
od 12 Sierpnia do 13 Sierpnia
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fordońskie Kino pod Chmurką 2023

Wraca Fordońskie Kino pod Chmurką! Po raz kolejny plenerowe kino zawita do największej dzielnicy Bydgoszczy

Wszystko to za sprawą głosów mieszkańców oddanych w  Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Przed mieszkańcami trzy weekendy kinowych emocji w pięknie odrestaurowanej przestrzeni Rynku w Starym Fordonie.

Już 29 lipca (sobota) zainuguruje swoją tegoroczną edycję Fordońskie Kino pod Chmurką. Podobnie jak w zeszłym roku organizator zaprosi fanów piątej muzy na Rynek w Starym Fordonie. Pokazy w tym miejscu odbywać się będą przez wakacyjne weekend – 29-30 lipca oraz 5-6 i 12-13 sierpnia.  Zaplanowano więc, 6 filmowych wieczorów z 7 pokazami. W sobotę 12 sierpnia zostaną przeprowadzone dwa pokazy. Pierwszy jest dedykowany najmłodszym fanom kina. W tym dniu na ekranie kina pojawi się animacja “Kurozając i zagadka chomika ciemności”. Po pokazie dla  dzieci, do wspólnego oglądania komedii “Mała Italia” zaprosimy dorosłych.

Mieszkańcy Fordonu, w trakcie tych wakacji będą mogli zapoznać się z takimi tytułami jak: “John Wick 4” (USA, 2023), “Nieznośny ciężar wielkiego talentu” (USA, 2022) czy “Detektyw Bruno” (Polska 2022). Pełen program i najświeższe informacje dostępna na profile facebookowym projektu pod adresem www.facebook.com/fordonskiekino.

Filmy wyświetlane będą na dużym ekranie o powierzchni 4 x 3 metry. Organizator zapewni również profesjonalne nagłośnienie oraz 100 leżaków plażowych. Pokazy rozpoczynać się będą tuż po godzinie 21:00 wraz z zachodem słońca.

Projekt “Fordońskie Kino pod Chmurką” finansowane jest przez miasto Bydgoszcz w ramach  Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Partnerem akcji jest Rada Osiedla Stary Fordon i Rada Osiedla Nowy Fordon.

PROGRAM POKAZÓW

12 sierpnia / Sobota
20.30 -22.00
Kurozając I zagadka chomika ciemności (Animacja / Belgia Francja / 2022)
22.00 – 23.30
Mała Italia (Komedia / 2018)

13 sierpnia / Niedziela
Godz. 20:25-22.00
Cudzoziemiec (Thriller / GB USA / 2017

Zobacz też

Filmowe Poranki: Baranek Shaun
od 16.90 zł
14 Lipca

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki:...

Twisters
od 20.90 zł
Jutro

Edgar-Jones wciela się w Kate Cooper, byłą łowczynię burz, prześladowaną przez...

Kod zła
od 20.90 zł
Dzisiaj

Spowity mrokiem i wypełniony okultystycznymi zagadkami horror producentów „LALECZKI”, „SINISTERA” oraz...