Informacje:

Wstęp wolny
FOCUS MALL, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
28 Maj 2022
11:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Zostań prawdziwym Pidżamersem na Dzień Dziecka 

Pidżamersi opanują CH Focus! Kotboy z ważną misją pojawi się w bydgoskim centrum handlowym w dniach 28 maja – 4 czerwca. Wszystkich fanów popularnego serialu animowanego zapraszamy na wspólną zabawę i kreatywne zgadywanki

Pidżamersi to kreskówka dla dzieci w wieku przedszkolnym, opowiadająca przygody trójki dzielnych dzieciaków, które każdego wieczora przywdziewają stroje superbohaterów i wyruszają na misję, aby chronić świat przed wybrykami szalonego naukowca Romeo. Sympatyków tej bajki z pewnością ucieszy fakt, że Pidżamersi w najbliższym czasie odwiedzą bydgoską galerię Focus.

W zaaranżowanych strefach na małych bydgoszczan czekać będzie moc fascynujących przygód! Geko-kamuflaż to miejsce, w którym goście będą mogli sfotografować się z Kotboyem i przybić z nim piątkę.

Superszybkie, zwinne i błyskające żółtymi światłami – Kot-Auto to marzenie każdego fana Pidżamersów! W strefie samochodzików najmłodsi będą mogli posterować Kot-Autem i poczuć się jak serialowi bohaterowie! Na miłośników mocnych wrażeń czeka multimedialna strefa, a w niej trening Superbohaterów! Najodważniejsi odkryją w sobie niezwykłe moce, tak jak Sowella, znajdując świecące w tunelu gwiazdki albo Gekson, wykonując celny rzut „przylepcem” czy też jak Kotboy, ćwicząc swój super koto-skok. Zabawa polega na wybraniu przez dziecko swojego ulubionego Pidżamersa i przejściu szkolenia pod okiem hostessy, dzięki któremu maluch zdobędzie umiejętności przydatne w ocaleniu świata.

Natomiast w strefie Balonowe Laboratorium Romea mali goście zobaczą, jak powstają niezwykłe, dmuchane wynalazki. Każdy prawdziwy fan Pidżamersów otrzyma wyjątkowego, balonowego zwierzaka pochodzącego z laboratorium nieobliczalnego Romea. Nie zabraknie też twórczego kącika. W strefie kreatywnej dzieci będą mogły wykonać maskę swojej ulubionej postaci i dołączyć do drużyny Pidżamers’ów! A na śmiałków, którzy chcą uratować świat czeka do wykonania ważna misja–usunięcie wszystkich chmur Luny z makiety za pomocą Lato-Magnesu.

Na spotkanie CH Focus zaprasza w dniach 28 maja – 4 czerwca, od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-19.00, natomiast w soboty – w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie odbędzie się na terenie centrum handlowego, w pobliżu salonu Smyk. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Zobacz też

WINYLOWY POTOP

Od 17:00, 27 września, Cafe Kino zaleje analogowy potop, z którego...

Targi Familijne
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję dla rodziców i dzieci Targi Familijne...

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Komentarze