Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
16 Grudnia 2023 11:00-16:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Wspieraj zwierzęta i odbierz choinkę!

Po raz kolejny CH Focus zaprasza do udziału w zbiórce tych wszystkich, którzy kochają zwierzęta i chcą przyczynić się do poprawy ich losu. W zamian za podarowaną żywność dla psów lub kotów bądź inne potrzebne zwierzakom rzeczy, darczyńcy będą mogli odebrać świąteczną choinkę!

Mieszkańcy miasta oraz okolic, którzy w dniu akcji przyniosą do Focusa jeden z wybranych przedmiotów – koc, kołdrę, dywanik lub karmę dla zwierząt (dla psów lub kotów) – będą mogli odebrać zieloną, pachnącą bożonarodzeniową choinkę. Zbiórka będzie prowadzona na placu przed centrum handlowym w  specjalnie wydzielonej na czas akcji strefie. Do rozdania będzie aż 200 drzewek.

Zima to wyjątkowo trudny czas dla psów i kotów mieszkających w schronisku. Pochłonięci przygotowaniami do  świąt, nie zapominajmy o bezdomnych czworonogach, które nie są w stanie o tę pomoc poprosić. W okresie zimowym przytuliska dla zwierząt borykają się z problemem braku odpowiedniej ilości materiału do  zabezpieczenia bud przed zimnem. Potrzebne są koce, kołdry, a nawet wykładzina. Zawsze też brakuje jakościowej karmy dla czworonożnych mieszkańców. Dlatego CH Focus w Bydgoszczy we współpracy z  Expresem Bydgoskim już po raz szósty organizuje zbiórkę dla zwierząt ze schroniska pod hasłem „Karma Wraca”.

Akcja „Karma Wraca” odbędzie się przed centrum handlowym Focus w sobotę, 16 grudnia, w godzinach 11:00 do wyczerpania zapasów lub do godz. 16:00.

Tegoroczna „Karma Wraca” jest już szóstą edycją akcji charytatywnej, podczas której zbierane są artykuły niezbędne dla zwierząt ze schronisk w województwie kujawsko-pomorskim. Po raz kolejny partnerem lokalizacyjnym wydarzenia jest CH Focus Bydgoszcz. Pomysłodawcą i twórcą inicjatywy „Karma Wraca” jest Express Bydgoski, natomiast organizatorem i koordynatorem zbiórki dla czworonogów jest Stowarzyszenie Stukot Bydgoszcz.

Więcej szczegółów na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/pomoz-zwierzetom-i-odbierz-choinke-6/.

Zobacz też

Festiwal Roślin w Bydgoszczy Wiosna 2024
Wstęp wolny
od 16 do 17 Marca

Festiwal Roślin, czyli największa impreza tego typu w Polsce, powraca do...

ROCK & VINYL | Kiermasz płyt winylowych
Wstęp wolny
01 Marca

W piątek 1.03.2024 w Galerii Pomorskiej Kiermasz płyt winylowych i CD....

Festiwal Ślubny 2024
od 15 zł
Dzisiaj

Zapraszamy na I edycję Festiwalu Ślubnego. To pierwszy taki Festiwal w...