Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
10 Wrzesień 2022
9:00-21:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Wielka giełda winyli, płyt CD i kaset 

W sobotę, 10 września br., w CH Focus po raz kolejny odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli muzyki z czarnych krążków.

Winyle, płyty CD oraz kasety – wszystko to będzie można kupić od najlepszych wystawców i kolekcjonerów w Polsce w bydgoskim centrum handlowym podczas Jesiennej Giełdy Płytowej.

Czarne krążki z roku na rok zyskują na popularności, a płyty CD czy kasety to dla wielu osób sentymentalna podróż do młodzieńczych lat. Mimo postępu technologii, nic nie zastąpi przyjemności słuchania muzyki spod igły. Dla wszystkich melomanów Jesienna Giełda Płytowa w CH Focus będzie doskonałą okazją na uzupełnienie swojej kolekcji o nowe, jak i używane krążki.

W wydarzeniu weźmie udział kilkunastu wystawców liczących się w branży kolekcjonerów z całej Polski oraz z regionu. Klienci CH Focus będą mogli wybierać spośród winyli, płyt i kaset z nagraniami różnych nurtów muzycznych i stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Nie zabraknie też perełek muzycznych wśród płyt CD i kaset. Z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką.

Jesienna Giełda Płytowa odbędzie się 10 września br. w godz. 9.00-21.00 w CH Focus w Bydgoszczy. Płyty winylowe, CD i kasety będą rozłożone na stanowiskach na parterze galerii w pobliżu salonu iDream. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/

Zobacz też

AUCHAN BYDGOSZCZ | Senior aktywny
Wstęp wolny

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów! Pierwsze zajęcia odbędą się...

Focus Bydgoszcz | Giełda płytowa
Wstęp wolny

Początek roku w CH Focus zapowiada się ciekawie i inspirująco! 21...

Frymark bydgoski | 15 stycznia 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na zakupy w niedzielę, 15 stycznia br. na Gdańską 8...