Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
14 Lipiec 2023
11:00-17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Wakacje pełne magii

W piątki i soboty lipca centrum handlowe zaprasza wszystkich wakacjowiczów na spotkania z iluzją. Przed dziećmi wiele niespodzianek i atrakcji, takich jak pokazy sztuczek w wykonaniu iluzjonistów, występy klaunów i szczudlarzy, warsztaty i zajęcia plastyczne, a także tworzenie niezwykłych zwierzaków z balonów. Magiczna strefa mieścić się będzie na parterze galerii, w pobliżu sklepu Smyk. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Gotowi na podróż do świata iluzji i wyobraźni? Koniecznie odwiedźcie CH Focus w pierwszym miesiącu wakacji. Przez najbliższe 4 tygodnie lipca w magicznej strefie na najmłodszych czekają atrakcje nie z tej ziemi.

Już od 7 lipca widzowie zobaczą fascynujące pokazy magii, w trakcie których doświadczą niesamowitych iluzji, znikających przedmiotów i nieodgadniętych trików. Utalentowany ekspert od skomplikowanych sztuczek przeniesie publiczność do świata tajemnic, gdzie zaprezentuje magiczne triki z bliska sprawiając, że nawet niedowiarek uwierzy w niemożliwe. Również w piątki i soboty odbywać się będą warsztaty sztuczek magicznych – pod okiem doświadczonego iluzjonisty dzieci poznają najprostsze triki i dowiedzą się, w jaki sposób mądrze łączyć umiejętności i rekwizyty. Warto także wpaść do zaczarowanej pracowni, aby spędzić w niej kreatywnie i pracowicie czas.

Dodatkowo chętni będą mogli dowiedzieć się, jak zrobić z balonów zwierzaki, a w soboty – spotkać z różnymi artystami od pokazów artystycznych i animacji cyrkowych. Nie zabraknie też malowania buziek i tatuaży.

Magiczna strefa czynna będzie w piątki w godzinach 14.00-20.00, zaś w soboty w godzinach 11.00-17.00.

Wydarzenia odbędą się w dniach: 7-8 lipca, 14-15 lipca, 21-22 lipca, 28-29 lipca.

Więcej informacji nt wydarzenia znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/wakacje-pelne-magii-w-ch-focus/.

Zobacz też

Biała Masa Krytyczna | Świecę Przykładem
Wstęp wolny

Bydgoska Masa Krytyczna Świeci Przykładem. To akcja, która ma na celu...

Game Show 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na największą konwencję gamingową północnej Polski Blu Game Show 2023....

Cyrk Korona - Sensacyjny Nowy Program 2023
od 40 zł

🎪Sensacyjny nowy program 2023 dla całej rodziny🤡 Najnowsze widowisko Cyrku Korona...