Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz
14 Listopad 2022
12:00-20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Virtual Dancer

Kolejny przystanek roztańczonej trasy Virtual Dancer zawita do Bydgoszczy. W dniach 14-19 listopada w godzinach 12:00-20:00 na przybyłych gości będzie czekać moc tanecznych atrakcji i niespodzianek, a także spotkania z influencerami znanymi z TikTok’a. 

Rozpocznij jesień tanecznym krokiem! Spotkaj się z gwiazdami Internetu, pokaż swoje umiejętności w najpopularniejszej grze tanecznej na świecie i zgarnij świetne nagrody! Każdego dnia w dedykowanej strefie Virtual Dancer by Jogobella będzie czekać moc atrakcji i niespodzianek.

W sobotę 19 listopada odbędzie się finał przystanku Virtual Dancer powered by Jogobella, w którym zaplanowano dodatkowe atrakcje – oprócz wyzwań i konkursów w grze Just Dance na odwiedzających będą czekać influencerzy znani z TikTok’a – Julia Żugaj- 12:00-16:00, Dominik Rupiński, Wanesa Stefaniak 14:00-18:00. Podczas wydarzenia w godzinach 12:00-18:00 będzie można porozmawiać z twórcami, zbić piąteczki i zrobić pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim zatańczyć z nimi w duetach!

Głównym celem trasy Virtual Dancer powered by Jogobella jest zapewnienie zarówno młodszym odbiorcom, jak i całym rodzinom przestrzeni do wspólnego aktywnego spędzenia czasu w ramach rywalizacji w grze Just Dance – ta możliwa jest zarówno online jak i offline.

Partnerem tytularnym wydarzenia jest marka Jogobella, która w ramach partnerstwa stworzyła również, we współpracy z twórcami specjalny filtr na TikTok.

Partnerem strategicznym Virtual Dancer 2022 Powered by Jogobella jest Ubisoft, producent gry Just Dance, a partnerami medialnymi wydarzenia zostali Radio ESKA, serwis parentingowy Familie.pl oraz CD-Action wraz z CD-Action Family.

Organizatorem całej trasy Virtual Dancer jest agencja GAM3RS_X, która specjalizuje się w projektowaniu i realizacji formatów łączących marki z gamingiem.

W portfolio agencji znajdują się między innymi takie realizacje jak Festiwal Gier Komputerowych Meet at Rift w Łodzi, Game Garage Playoffs dla marki CCC oraz wiele realizacji w obszarze esportu – polskojęzyczne transmisje najważniejszych turniejów rangi Major czy BLAST.

Zobacz też

C.H. RONDO | Choinkowy recykling 
Wstęp wolny

W Twojej piwnicy, na strychu lub w szafie leży stara, zniszczona,...

Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Świnki i wilk
Wstęp wolny

Jesień rozgościła się na dobre, lecz my mamy receptę na listopadowe...

Fabryka Świętego Mikołaja
od 39 zł

Serdecznie zapraszamy na jedyne tego typu wydarzenie w Bydgoszczy. Jeśli chcesz...