Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
od 24 Czerwieca do 25 Czerwieca
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Super wakacje z Super Mario Bros

Wpadnij w ostatni weekend czerwca do CH Focus i baw się razem z nami na super akcji z okazji premiery kultowego filmu Super Mario Bros! Na fanów sympatycznego wąsatego hydraulika, w galerii czekać będzie moc atrakcji: gry i zabawy, konkursy z nagrodami, a także mini kino z ulubionymi bajkami i bezpłatnym popcornem.

Zabawa odbywać się będzie w dniach 24-25 czerwca, w godzinach 11.00 – 19.00.

Super Mario to niski włoski hydraulik, który mieszka w Królestwie Grzybów i uznawany jest za najbardziej znaną postać w historii gier video z serii Mario. W kinach już można obejrzeć najnowszą ekranizację przygód najsłynniejszej wąsatej „złotej rączki” na świecie, a najmłodsi bydgoscy fani Super Mario mają okazję w czerwcu aktywnie wejść w jego świat. Na rozpoczęcie wakacji CH Focus zaplanowało dla nich weekend z atrakcjami.

Na majsterkowiczów czekać będzie stanowisko, na którym wcielą się w małego hydraulika i będą mieli do wykonania różne zadania. Przez cały czas w strefie konkursowej będą odbywały się zabawy, gry i quizy inspirowane filmem o przygodach Super Mario. Nie zabraknie także kącika dla małych kinomaniaków – w strefie mini kino wyświetlane będą fragmenty filmów animowanych, w tym klipy z Super Mario Bros, a na widzów czekać będzie darmowy popcorn. Uzupełnieniem głównych atrakcji będą magnetyczne puzzle Super Mario Bros, mega kolorowanki i filmowy basen z piłeczkami. Do dyspozycji gości będzie strefa foto, a w niej dwa niezwykłe stanowiska z tłem z motywem z filmu do robienia pamiątkowych zdjęć. Na wszystkich uczestników zabawy czekać będzie też przepyszny tort Mario.

Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu sklepu Smyk.

Zobacz też

Market OBI, ul. Fabryczna 1, Bydgoszcz
Wstęp wolny
19 Kwietnia

Sezon ogrodniczy 2024 czas START! Market OBI rusza z nową odsłoną...

Wild Animal Expo - Festiwal Zwierząt Egzotycznych
od 25 zł
od 28 do 26 Kwietnia

Już 28 kwietnia widzimy się w Bydgoszczy na Festiwalu zwierząt egzotycznych!...

Galeria Pomorska | Spotkanie z Kittybellą
Wstęp wolny
13 Kwietnia

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier wideo i świata...