Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
20 Maja 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Spotkanie ze Spider-manem i Transformersem dla dzieci

Jesteś fanem Spider – Man’a, a może fascynuje cię świat Transformersów? Jeśli ciekawi cię, co u nich słychać, koniecznie odwiedź CH Focus! Już w najbliższą sobotę filmowi superbohaterowie odwiedzą bydgoskie centrum handlowe zachęcając dzieci do wspólnej zabawy!

Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji – m.in. miasto animowanych bohaterów, w którym będzie można rozegrać turniej na PlayStation, spotkanie oko w oko z Optimusem Primem, strefa zabawek czy też pokaz filmowych zwiastunów najgorętszych hitów tego lata oraz darmowy popcorn w mini kinie.

Najbliższa sobota (20 maja) w CH Focus upłynie pod znakiem wyjątkowych atrakcji dla dzieci z udziałem ich ulubieńców –  filmowych superbohaterów!

Fani jednego z bohaterów świata Marvela z pewnością pierwsze kroki skierują do Spider-Man city –miasta animowanych bohaterów filmu „Spider-man: poprzez Multiwersum”, najnowszej odsłony przygód człowieka – pająka. Tu każdy będzie mógł zapozować do zdjęcia z prawdziwym Spider – Man’em, zagrać w gry na PlayStation, sprawdzić swoje moce na Spider-man’owej konstrukcji wspinaczkowej lub bawić się w strefie zabawek Hasbro.

Wielkich emocji dostarczy najmłodszym także strefa Transformers, w której będą mogli spotkać się z sympatycznym, żółtym autobotem Bumblebee oraz porozmawiać z odważnym Optimusem Primem! Strefa robotów nawiązuje do kontynuacji przygód popularnych autobotów w nowej produkcji Transformers: Przebudzenie bestii. Dodatkowo w strefie zabawek Hasbro na gości czekać będzie najnowsza seria bohaterów Transformers i stanowiska do gier na PlayStation.

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników Żółwi Ninja. Przy okazji zbliżającej się premiery animowanego filmu o nich pt.: „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”, do wygrania w konkursach będą nagrody w postaci „żółwiowych” gadżetów.

W zaaranżowanym mini kinie będzie można obejrzeć filmowe zwiastuny tegorocznych premier z udziałem superbohaterów i poczęstować darmowym popcornem. Dla uczestników zaplanowano także wiele ciekawych konkursów z nagrodami.

Na spotkanie z filmowymi superbohaterami CH Focus zaprasza już w sobotę, 20 maja, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu salonu Smyk.

Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.

Zobacz też

C.H.RONDO | Teatrzyki na okrągło „Podaj cegłę”
Wstęp wolny
24 Luty

Na zakończenie ferii CH Rondo zaprasza w sobotę 24 lutego zaprasza...

Focus Bydgoszcz | Ferie w Miasteczku Przedsiębiorczości
Wstęp wolny
Dzisiaj
do 24 Luty

W drugim tygodniu ferii zapraszamy do zabawy w miejscu, gdzie edukacja...

Zielone Arkady | Ferie na sportowo - bezpłatny tor curlingowy
Wstęp wolny
Dzisiaj
do 24 Luty

Spędź ferie na sportowo – zagraj u nas w curling. Zabierz...