Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
25 Listopada 2023 12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim

Fani żużla będą mogli poznać karierę Wiktora Przyjemskiego od kulis, a także świętować jego przejście do nowego klubu.

O karierze sportowej marzy wielu chłopców. Jednak bardzo często droga do realizacji marzeń jest długa i kręta, dlatego tylko nielicznym to się udaje. Przykładem utalentowanego żużlowca młodego pokolenia jest Wiktor Przyjemski. Ten zdolny bydgoszczanin pomimo młodego wieku (18 lat), w swoim sportowym dorobku ma już wiele istotnych oraz godnych podziwu międzynarodowych sukcesów. Spotkanie z tym wyjątkowym gościem ze świata sportu odbędzie się 25 listopada w CH Focus.

Wiktor Przyjemski to wywodzący się z bydgoskiej kuźni talentów niespełna 18-letni żużlowiec, który już ma pokaźny bagaż zwycięstw i sukcesów. Sobotnie spotkanie w CH Focus z tym młodym sportowcem będzie idealną okazją do przybliżenia fanom jego dotychczasowego dorobku.

W ostatnich latach Wiktor związany był z klubem Abramczyk Polonia Bydgoszcz, w którym trenował t i zdobywał nagrody. W 2022 roku oraz w tym sezonie był członkiem kadry narodowej juniorów, podczas których przysłużył się do zdobycia drużynowego złota. W tym roku zwyciężył w indywidualnych mistrzostwach Europy juniorów wywalczając złoto oraz wygrał drużynowo mistrzostwa Europy zdobywając I miejsce. W środowisku żużlowym jest postrzegany jako bardzo wartościowy i zdolny zawodnik, dlatego od początku tego sezonu otrzymywał liczne propozycje przejścia do klubów ekstraligowych. Wiktor postawił na rozwój osobisty i od 2024 roku będzie jeździł w barwach nowego klubu.

Dlatego też sobotnie spotkanie będzie pretekstem do tego, aby uczcić wspólnie z kibicami wielki sukces Wiktora, który już w kolejnym sezonie pojedzie w Platinum Motor Lublin – klubie będącym mistrzem żużlowej PGE Ekstraligi. W trakcie wydarzenia przedstawi on kulisy przygotowań do nowego sezonu żużlowego, jak również będzie odpowiadał na pytania fanów. Chętne osoby będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze sportowcem oraz otrzymać od niego autograf.

Spotkanie z młodym żużlowcem Wiktorem Przyjemskim odbędzie się 25 listopada o godzinie 12.00 na parterze galerii, w pobliżu salonu Vistula.

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

Zobacz też

Focus Bydgoszcz | Turniej Counter Strike 2 i FC24
Wstęp wolny
Dzisiaj
do 18 Maja

Jesteś gotów na e-sportowe rozgrywki w CH Focus?! Dołącz do emocjonującej...

Majowy Kiermasz Ogrodniczy 2024
Wstęp wolny
Dzisiaj
do 19 Maja

Zapraszamy 18-19 maja 2024 r., przy hali lodowiska TORBYD w Bydgoszczy...

Rondo pełne winyli
Wstęp wolny
11 Maja

Tysiące fantastycznych płyt winylowych, CD oraz kaset. Metal, funk, elektronika, blues,...