Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz
od 24 Maja do 25 Maja
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Smerfy w Focusie

Magiczna kraina Smerfów zawita już 24-25 maja do Focusa! Centrum opanują mali niebiescy bohaterowie, którzy przygotowali moc atrakcji dla całych rodzin.

Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez świat Smerfów, gdzie każdy krok to nowa przygoda i pełne radości doświadczenie.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych atrakcjach dla całej rodziny. Odwiedź Zaczarowany Las i odkryj naszych ukrytych, smerfnych przyjaciół, którzy czekają na Ciebie z uśmiechem na twarzy.

Gdy ich odszukasz, koniecznie przybij pieczątkę na dyplomie. Następnie przenieś się do treningowej areny, gdzie Osiłek zaserwuje Ci wyzwanie, abyś mógł sprawdzić swoje umiejętności. Strzał z łuku, rzut do celu, a może trening refleksu?

Ale to jeszcze nie koniec! Na wszystkie dzieci czekają również magiczne eksperymenty Pappy Smerfa, słodkości od Łasucha i wiele innych atrakcji, które uczynią ten dzień wyjątkowym.

Impreza odbędzie się w godz. 12:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W programie:

  • Przygoda w Zaczarowanym Lesie: Przeszukaj naszą wioskę w poszukiwaniu trzech ukrytych smerfów i zdobądź dyplom Smerfa Tropiciela.
  • Trening Osiłka: Przyjmij sportowe wyzwanie przygotowane specjalnie dla Ciebie przez Osiłka, strzelaj z łuku, sprawdź swoje celne oko oraz refleks.
  • Kącik Lalusia: Zmień się w jednego z naszych smerfów, stwórz własnoręcznie maskę i przekonaj się, czy do twarzy Ci w niebieskim kolorze.
  • Smerfastyczny uśmiech: Wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie z Smerfem, Pappą Smerfem oraz Smerfetką.
  • Słodkości od Łasucha: Stwórz unikalną etykietkę dla swojego ciasteczka razem z nami, aby zabrać je jako pamiątkę z wydarzenia do domu lub podarować bliskim.
  • Eksperymenty Pappy Smerfa: Odkryj strefę z kolorowymi eksperymentami, w których każdy może spróbować swoich tajemnych mocy.
  • Konstrukcja Pracusia: Przesuwaj nasze przekładnie, aby stworzyć obrazek tańczących smerfów!

Zobacz też

Fabryka Lloyda | Artur ROJEK
od 99 zł
30 Czerwca

30 czerwca po raz pierwszy na naszej scenie wystąpi Artur Rojek!...

Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce Bydgoszcz 2024
od 21.90 zł
od 27 do 29 Czerwca

W dniach 27-28 czerwca do Bydgoszczy przyjadą najlepsi polscy lekkoatleci, którzy...

Festiwal Początek Sezonu
Wstęp wolny
od 27 do 30 Czerwca

Zapraszamy na „Festiwal Początek Sezonu”, interdyscyplinarny festiwal, który odbędzie się w...