Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
25 Czerwiec 2022
11:00-19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Powitanie wakacji ze SpongeBobem

Czas rozpocząć wakacje! Już 25 czerwca br. w bydgoskim centrum handlowym odbędzie się specjalne wydarzenie dla wszystkich mniejszych oraz większych dzieci. Do wspólnego świętowania zakończenia roku i rozpoczęcia długiego wypoczynku zaprasza optymistycznie nastawiony do życia przedstawiciel gatunku gąbek morskich, czyli SpongeBob!

Uwielbiany przez młodszych i starszych SpongeBob na co dzień mieszka w podwodnym miasteczku Bikini Dolne. Jednak w najbliższą sobotę pojawi się ze specjalną wizytą w CH Focus w Bydgoszczy, aby spędzić wspólnie czas ze swoimi przyjaciółmi. Dla nich wszystkich zaplanowano wyjątkowe atrakcje.

W miasteczku, które powstanie na parterze galerii będzie można pstryknąć sobie fotkę ze SpongeBobem, a pamiątkowym wspólnym zdjęciem pochwalić się w mediach społecznościowych. Dla fanów SpongeBoba przygotowano jeszcze jedną atrakcję, jaką jest Tunel Śmiechu, sprawiający, że każdy popłacze się ze śmiechu.

Dodatkowo, wszystkie dzieci będą mogły odwiedzić dom bohatera, czyli wskoczyć do Wielkiego Dmuchanego Ananasa oraz pobawić się w strefie trampolin. Będzie także okazja do zagrania w kółko i krzyżyk z najlepszym przyjacielem Spongeboba, Patrykiem,  oraz do zapolowania na Meduzę i Gacusia. Dla gości przygotowane zostanie także stoisko do malowania buziek. Ponadto, na wszystkich uczestników zabawy czekać będą dyplomy i upominki.  

Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca w godzinach otwarcia CH Focus w Bydgoszczy. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://focusbydgoszcz.pl/.  

Zobacz też

C.H.RONDO | Teatrzyk Numery na kłopoty
Wstęp wolny

Nadchodzi kolejna teatralna sobota w Centrum Rondo! Z wielką radością spotkamy...

Kiermasz Winyli w EPCE
Wstęp wolny

Poznańska Giełda Fonograficzna wraz z EPKA. Studio Czarnej Płyty serdecznie zapraszają...

frymark bydgoski
Wstęp wolny

Zapraszamy na zakupy niedzielę, 12 czerwca br. na Gdańską 8 w...

Komentarze