Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
05 Sierpień 2023
12:00-19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Pierwsze Letnie Igrzyska Focusa

Baw się razem z nami i zostań olimpijczykiem! Już 5 sierpnia CH Focus zaprasza dzieci i rodziców do udziału w  rodzinnych zawodach sportowych!

W sobotnim programie czekają na Was rzut do tarczy, zbijanie kręgli, celny strzał do kosza, wyścig na torze, a do tego strefa rekreacyjna z różnymi atrakcjami oraz bezpłatna lemoniada. Każdy będzie mógł wziąć udział w sportowej rywalizacji, a za zebrane punkty odebrać olimpijski medal i  upominek. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia, którzy dołączą do klubu #maszokazje, otrzymają orzeźwiającą lemoniadę, doskonale gaszącą letnie pragnienie!

W bydgoskim CH Focus szykuje się aktywna sobota! Przez cały dzień będzie można spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych i rekreacyjnych, zapewniających dużą dawkę dobrej zabawy i sportowych emocji. Program aktywności dostosowany został do różnych grup wiekowych i poziomu umiejętności uczestników.

Zręczność i szybkość działania to cechy, którymi będzie można wykazać się w trakcie oddawania precyzyjnego strzału, trafiającw pole najwyżej punktowane, a także w konkurencjach – Rzut do celu (wbijając piłkę do kosza) i Celuj w środek tarczy. Zwinność i sokoli wzrok szczególnie przydadzą się zawodnikom w konkurencjach Odnajdź perłę i Wyścig z czasem. Natomiast w strefie KręgloManii, podczas zbijania kręgli, będzie można poćwiczyć ogólny refleks i siłę rąk. Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwać będą hostessy. Dla olimpijczyków przewidziano pamiątkowe medale i nagrody. Za komplet uzbieranych punktów mali zawodnicy otrzymają upominki. Dodatkowo przez cały dzień będzie dostępna strefa rekreacyjna z różnymi atrakcjami dla dzieci, nie zabraknie też miłych akcentów – malowania buziek.

Nic tak dobrze nie gasi pragnienia jak orzeźwiająca lemoniada. Dlatego też uczestnicy wydarzenia, którzy dołączą do klubu #maszokazje, otrzymają ten pyszny, letni napój. Będąc klubowiczem można korzystać z  wyjątkowych promocji w sklepach i na bieżąco otrzymywać informacje o zniżkach i specjalnych akcjach.

Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia w CH Focus na parterze galerii w pobliżu sklepu Smyk w godz. 12:00 – 19:00. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl.

Zobacz też

Game Show 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na największą konwencję gamingową północnej Polski Blu Game Show 2023....

Cyrk Korona - Sensacyjny Nowy Program 2023
od 70 zł

🎪Sensacyjny nowy program 2023 dla całej rodziny🤡 Najnowsze widowisko Cyrku Korona...

Piknik strzelecki BTS Kaliber
od 2 zł

BTS Kaliber zaprasza na piknik strzelecki, który odbędzie się 24 września...