Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
27 Sierpień 2022
11:00-20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Nowy rok szkolny z nowym piórnikiem

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego bydgoska galeria rozdaje piórniki! Już 27 i 28 sierpnia rusza specjalna promocja dla klientów CH Focus, w której do zdobycia są kolorowe piórniki!

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, a wraz z nim przygotowania do rozpoczęcia nauki i kompletowanie wyprawki. Plecak, zeszyty, książki i strój na w-f, to tylko część niezbędnych rzeczy. Nie można zapomnieć też o piórniku, który pomieści wiele skarbów, a do tego ołówki, długopisy i ulubioną gumkę do ścierania.

Focus Bydgoszcz pomoże skompletować szkolną wyprawkę! W bydgoskim centrum handlowym znajduje się wiele sklepów, w których rodzice oraz dzieci mogą zrobić zakupy przygotowujące do powrotu do szkoły. Na klientów poszukujących ubrań idealnych na wrzesień, czekają takie marki jak Smyk, Sinsay, H&M, Reserved Kids czy House.

Natomiast w papiernicze wyroby można zaopatrzyć się w Empiku, księgarni Świat Książki oraz w Inmedio. To nie wszystko. Robiąc zakupy w dniach 27 i 28 września br. można zgarnąć specjalny prezent od CH Focuspiórnik z limitowanej kolekcji!

Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie centrum handlowego za min. 100 złotych na jednym paragonie i być klubowiczem programu #maszokazje. Następnie należy udać się do Punktu Obsługi Akcji, który będzie znajdował się na parterze centrum handlowego w pobliżu salonu iDream oraz okazać paragon i odebrać nagrodę.

Akcja odbędzie się w dniach 27 i 28 sierpnia br. w godzinach 11:00-20:00. Klient, w zamian za jeden rachunek może otrzymać jeden upominek, a w czasie trwania całej akcji maksymalnie dwie nagrody.

Zobacz też

WINYLOWY POTOP

Od 17:00, 27 września, Cafe Kino zaleje analogowy potop, z którego...

Targi Familijne
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję dla rodziców i dzieci Targi Familijne...

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Komentarze