Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
03 Wrzesień 2022
11:00-19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Filmowy powrót do szkoły

Bydgoskie centrum handlowe zaprasza wszystkich przyszłych uczniów do wspólnego świętowania rozpoczęcia roku szkolnego. Już 3 września br. w CH Focus odbędzie się filmowe wydarzenie z udziałem największych gwiazd bajek wytwórni Dreamworks Animation. Do wspólnej zabawy dołączą Krudowie oraz rozśpiewane Trolle.

Z pewnością każdy młody rodzic oraz niejedno dziecko wychowywało się na największych animowanych hitach, takich jak „Shrek”, „Madagaskar” czy „Rybki z ferajny”. Młodsze pokolenia uwielbiają animacje z wesołymi, rozśpiewanymi i bajecznie kolorowymi Trollami czy lekko nieporadnymi Krudami. Specjalnie dla małych fanów, już w najbliższą sobotę (3 września), odbędzie się pełne atrakcji wydarzenie z udziałem ich ulubionych bohaterów.

Podczas filmowego powrotu do szkoły, w CH Focus w Bydgoszczy przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę „Krudowie” przedstawiającą najsławniejszych bohaterów animacji. Ponadto, najmłodsi będą mieli okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia przy drzewie z leniwcami oraz z wielkim tygrysem. Nie lada atrakcją będą niespodzianki przygotowane przez Trolle! W Trollowym Boomboxie, z pomocą zdolnych wizażystek, dzieci przemienią się w prawdziwe gwiazdy srebrnego ekranu i zapozują przy Poppy i Mruku. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zrobienia spersonalizowanej przypinki z ulubioną postacią z bajki Trolle.

To nie koniec atrakcji! Co godzinę zaplanowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najmłodszych. Natomiast, o godzinach: 12.00, 14.00, 16.00 i 18.00 odbędzie się muzyczna Bajkowa Parada ze wszystkimi bohaterami animacji Dreamworks Animation.

Filmowy powrót do szkoły odbędzie się 3 września br. w godzinach 11.00-19.00 w centrum handlowym Focus w Bydgoszczy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.focusbydgoszcz.pl.

Zobacz też

Pisklę poznaje wieś
Wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” – tym razem wybierzemy...

Zielone Arkady | Otwarcie sklepu Dealz
Wstęp wolny

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie sklepu Dealz w Bydgoszczy! Dla pierwszych 100...

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Wstęp wolny

Zapraszamy w dniach 24-25 września przed halę Immobile Łuczniczka na Jesienny...

Komentarze