Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
06 Luty 2023
10:00-18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Bajkowe ferie

W  drugim tygodniu ferii CH Focus zamieni się w baśniową krainę, w której mali goście poczują się jak Kopciuszek, Aladyn czy Jasmine – bohaterowie uwielbianych od pokoleń bajek. Wśród atrakcji jest możliwość odwiedzenia magicznego pałacu, przejażdżka latającym dywanem czy zapozowanie do zdjęcia w  zaczarowanej karocy.

Już 6 lutego, w poniedziałek, bydgoskie centrum handlowe Focus na kilka dni zamieni się w miejsce pełne magii i niespodzianek. Galeria przygotowała dla młodszych i starszych gości wiele atrakcji. W bajkowym tygodniu pojawią się bohaterowie znanych i uwielbianych bajek, takich jak Kopciuszek, czy Aladyn.

Co czeka odwiedzających CH Focus w tym czasie? Słodki Domek oraz bezpłatne warsztaty dekorowania pierników dla dzieci. W spektakularnym Pałacu Aladyna będzie szansa spotkać Dżina, a magiczna lampa wysłucha wszystkich życzeń. Bezpłatna wystawa to okazja, aby zobaczyć, jak wygląda latający dywan, a co więcej, nie zabraknie okazji, aby zrobić sobie na nim zdjęcie. W tym magicznym świecie bajek będzie czekać też Karoca Kopciuszka oraz słoń z księgi Tysiąca i jednej nocy.

Bajkowe ferie będą odbywać się w centrum handlowym Focus w Bydgoszczy w dniach 6-11 lutego br. w godzinach 10:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji nt. planowanych atrakcji znajduje się na stronie internetowej: https://focusbydgoszcz.pl/.

Zobacz też

Hangar Kultury | WIELKANOCNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kiermasz podczas, którego możemy zakupić wielkanocne upominki (rękodzieło,...

II Akademicki Jarmark Wielkanocny
Wstęp wolny

Politechnika Bydgoska zaprasza na II Akademicki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...

Festiwal Kawy i Czekolady
Wstęp wolny

15-16 kwietnia zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu Kawy i Czekolady. W jednym...