Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz 85-097
od 06 Luty do 11 Luty
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Bajkowe ferie

W  drugim tygodniu ferii CH Focus zamieni się w baśniową krainę, w której mali goście poczują się jak Kopciuszek, Aladyn czy Jasmine – bohaterowie uwielbianych od pokoleń bajek. Wśród atrakcji jest możliwość odwiedzenia magicznego pałacu, przejażdżka latającym dywanem czy zapozowanie do zdjęcia w  zaczarowanej karocy.

Już 6 lutego, w poniedziałek, bydgoskie centrum handlowe Focus na kilka dni zamieni się w miejsce pełne magii i niespodzianek. Galeria przygotowała dla młodszych i starszych gości wiele atrakcji. W bajkowym tygodniu pojawią się bohaterowie znanych i uwielbianych bajek, takich jak Kopciuszek, czy Aladyn.

Co czeka odwiedzających CH Focus w tym czasie? Słodki Domek oraz bezpłatne warsztaty dekorowania pierników dla dzieci. W spektakularnym Pałacu Aladyna będzie szansa spotkać Dżina, a magiczna lampa wysłucha wszystkich życzeń. Bezpłatna wystawa to okazja, aby zobaczyć, jak wygląda latający dywan, a co więcej, nie zabraknie okazji, aby zrobić sobie na nim zdjęcie. W tym magicznym świecie bajek będzie czekać też Karoca Kopciuszka oraz słoń z księgi Tysiąca i jednej nocy.

Bajkowe ferie będą odbywać się w centrum handlowym Focus w Bydgoszczy w dniach 6-11 lutego br. w godzinach 10:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji nt. planowanych atrakcji znajduje się na stronie internetowej: https://focusbydgoszcz.pl/.

Zobacz też

Galeria Pomorska | Bezpłatne warsztaty dla kobiet
Wstęp wolny
27 Kwietnia

Jak uwierzyć w swoje możliwości? Jak znaleźć motywację do samorozwoju i...

AUCHAN BYDGOSZCZ | Babskie Sprawy
Wstęp wolny
27 Kwietnia

Impreza podczas, której spieniężysz swoją szafę i pozbędziesz się odzieży, która...

Focus Bydgoszcz | Biustowniczki
Wstęp wolny
od 26 do 27 Kwietnia

Pamiętasz, kiedy ostatni raz usłyszałaś, że jesteś zdrowa i nic ci...