Informacje:

Wstęp wolny
Focus Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz
od 20 Marca do 24 Marca
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Focus Bydgoszcz | Akademia Magii

Przygotujcie się na niezwykłą przygodę, która przeniesie Was w świat czarów, tajemnic i niezwykłych iluzji! Już od 20 do 24 marca, w godzinach 12:00 – 18:00, w sercu naszego centrum, zagości Akademia Magii – miejsce, które wzbudzi w Waszej wyobraźni obrazy zapomnianych czasów, pełnych magii i tajemniczych rytuałów.

Akademia Magii – mistyczna budowla, która będzie imitować starożytną siedzibę czarodziejów, otworzy przed Wami swoje drzwi. W jej wnętrzu odkryjecie MAGICZNĄ KLASĘ – wielką salę pełną tajemniczych przedmiotów, alchemicznych skarbów i magicznych artefaktów. Podczas niezwykłych lekcji, które poprowadzą doświadczeni animatorzy, każde dziecko otrzyma szkolny mundurek i stanie się częścią tego magicznego świata.

CZARY-MARY, CZYLI LEKCJE ILUZJI – w magicznej klasie czeka na Was niezwykłe widowisko! Podczas pokazów magii, które będą miały miejsce na nauczycielskim podestach i przy magicznej tablicy, będziecie mogli uczestniczyć w sztukach iluzji, pomagając Magikowi w niezwykłych pokazach. A wszystko to w atmosferze magicznej, którą stworzy kostium Czarnoksiężnika!

MAGICZNE ANIMACJE – tuż obok Akademii Magii czeka na Was magiczna strefa animacyjna, gdzie pod okiem doświadczonych animatorów, będziecie mogli stworzyć własne magiczne dzieła, takie jak pająki z lizaków czy sowy!

RÓŻDŻKI – codziennie czeka na Was wyjątkowa niespodzianka! Sto magicznych różdżek będzie rozdawanych każdego dnia dla pierwszych uczestników, abyście mogli poczuć się jak prawdziwi czarodzieje!

DYPLOMY – za udział w tej magicznej przygodzie każde dziecko otrzyma specjalny dyplom ukończenia naszej Akademii Magii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy dzieci w wieku 3-14 lat.
Grupy zorganizowane, przedszkola i szkoły prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów pod nr tel. 500 730 933
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby wraz z nami odkrywać tajemnice magii i uczestniczyć w niezapomnianych przygodach!

Czekamy na Was w Akademii Magii – wasza przygoda zaczyna się tutaj!
https://focusbydgoszcz.pl/akademia-magii/

Zobacz też

Rzeka Muzyki 2024 | Kocham BigBit
Wstęp wolny
Dzisiaj

Zapraszamy 14 lipca na koncert Kocham BigBit. Wystąpią: Małgorzata Jakubiec-Hauke i...

Exploseum | Partyzanci
od 7 zł
13 Lipca

Exploseum zaprasza 13 lipca na grę terenową „Partyzanci” Jest rok 1944....

Filmowe Poranki: Baranek Shaun
od 16.90 zł
Dzisiaj

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki:...