Informacje:

Wstęp wolny
Opera Nova w Bydgoszczy, ul. Focha 5, Bydgoszcz
15 Kwietnia 2023
11:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Festiwal Kawy i Czekolady

15-16 kwietnia zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu Kawy i Czekolady. W jednym miejscu czekać będą na Was stoiska z kawą, akcesoriami i produktami komplementarnymi.

W jednym miejscu zebraliśmy dziesiątki stoisk z kawą, akcesoriami i produktami komplementarnymi. Każdy będzie mógł poznać wszystkie jej smaki, aromaty oraz formy. Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. A jeśli Twój kompan nie jest sympatykiem kawy nic straconego, zabierz go ze sobą! Będzie mógł ugasić pragnienie aromatycznymi herbatami, które również znajdziecie na tym wydarzeniu.

Jednak przepyszne napoje to niejedyne rzeczy, które znajdziecie 15 i 16 kwietnia. Mamy też dla Was coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawą czy herbaty – SŁODYCZE!

Do kawy idealnym połączeniem będzie czekolada i tu również, zagoszczą dziesiątki firm z ofertą czekolady gorzkiej, deserowej, mlecznej, białej czy z dodatkami? Nie zabraknie również innych słodyczy: ciast, ciasteczek, makaroników, przepysznych wypieków, lody, … Znajdziecie wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu

Zobacz też

Mikołaj w Lumina Park Bydgoszcz
od 31 zł

W dniach 2-3.12, 6.12, 9-10.12 zapraszamy do Lumina Park Bydgoszcz “Magiczna...

VI Festiwal Muzyka w Willi Blumwego
od 20 zł

Zapraszamy od 27 listopada do 3 grudnia 2023 VI Festiwal Muzyka...

TEATR POLSKI | Ptaki ciernistych krzewów.
od 35 zł

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektaklu “Ptaki ciernistych krzewów. Rzecz...