Informacje:

od 71 zł
Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156 85-752 Bydgoszcz
23 Kwiecień 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Wieczór polskiego ROCKA

Już 23 kwietnia zapraszamy na pierwszy wieczór polskiego ROCKA w Lloydzie!! Tego wieczoru usłyszycie ze sceny największe hity zespołów: „Kobranocka”, „Sztywny pal Azji”, „Republika”, „Maanam” oraz „Lady Pank”

Na scenie wystąpi dla Państwa na żywo zespół „1984” :

Michał Skoczek: wokalista szerzej znany w bydgoskim środowisku muzycznym. To również autor tekstów i muzyki. Swoje uznanie zdobył biorąc udział w niezliczonej ilości lokalnych koncertów, co zaowocowało wspólnymi koncertami u boku cenionych artystów takich jak: Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Grzegorz Skawiński, Zbigniew Krzywański, czy Kasia Kowalska.

Jacek Szafraniec: sesyjny basista/ kontrabasista, kompozytor, producent, członek zespołu Anny Dąbrowskiej.

Waldemar Franczyk: zainteresowania muzyką rozrywkową w połączeniu z doświadczeniem i warsztatem muzyki klasycznej i współczesnej pozwalają mu na poruszanie się w wielu nurtach muzycznych. Obecnie jest wykładowcą klasy perkusji w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, nauczycielem w Szkole Muzycznej I st. w Chełmży oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu na Wydziale Jazzowym.

Rafał Karasiewicz: kompozytor, pianista, aranżer i producent. Oprócz ożywionej działalności koncertowej, czynnie udziela się jako pedagog m. in. we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Studium Musicalowym przy Teatrze Muzycznym Capitol i od 2013 roku podczas corocznej edycji Warsztatów Bluesowych w Puławach.

Tomasz Pacanowski: jest czynnym muzykiem koncertującym oraz studyjnym, zajmuje się również kompozycją ,pracuje także w studio nagraniowym oraz jako pedagog.. Wielokrotnie odwiedzał z koncertami Azję, Amerykę Północną oraz Europę . Podczas pracy artystycznej współpracowałem na scenie i w studio z wieloma rodzimymi artystami.

Zobacz też

Powitanie lata w biesiadnych klimatach
od 18 zł

Powitanie lata w biesiadnych klimatach ze Steffi Mal i Pawłem Wenderskim...

Zespół Duża Rajska Kawa
Wstęp wolny

Otwarta Przestrzeń Światłownia zaprasza 24 czerwca na koncert zespołu Duża Rajska...

Park Club | Montana Country Band 
Wstęp wolny

Zapraszamy na sporą dawkę znakomicie podanej muzyki country. Montana Country Band...

Komentarze