Informacje:

od 80 zł
Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156, Bydgoszcz
05 Styczeń 2023
20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Sabina Jeszka – My Christmas Dream

Serdecznie zapraszamy 5 stycznia na świąteczno-noworoczny koncert Sabiny Jeszka! To wyjątkowy wieczór z piękną oprawą muzyczną..

Na naszej scenie usłyszymy utwory z albumu „My Christmas Dream” jest to mistrzowsko przygotowana kompilacja z najpiękniejszymi utworami świątecznymi.

Pragnę, aby każdy słuchając tej płyty przeniósł się do czasów beztroskiego dzieciństwa, rozmarzył się choć przez chwilę i poczuł wewnętrzny spokój – Sabina Jeszka.

Wokalistka zebrała na płycie swoje najukochańsze, świąteczne utwory w języku angielskim, ale też autorską piosenkę po polsku pt. „Za Chwilę Święta”.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. CHRISTMAS SONG, I LL BE HOME FOR CHRISTMAS, SANTA BABY, ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU czy WHITE CHRISTMAS.

Sabina Jeszka to wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, ale też cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną, silna kobieta o pięknej barwie głosu, który koi słuchacza. Członkini „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four – Bitwa o sławę” w telewizji Polsat. Finalistka III edycji programu Mam Talent oraz wielokrotna gwiazda Koncertów Sylwestrowych TVN.

Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00

Zobacz też

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Nadziani Bluesem
od 19 zł

Otwarta Przestrzeń Światłownia zaprasza 27 stycznia na koncert zespołu Nadziani Bluesem...

Restauracja Zatoka | Michał Łangowski
od 50 zł

„W Piątą Stronę Świata”, to muzyczna podróż, w świat gitary i...

Butelki Zwrotne | WOŚP Bydgoszcz 2023
Wstęp wolny

29 stycznia 2023 w w ramach 31 Finału WOŚP w Bydgoszczy...