Informacje:

od 80 zł
Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156 85-752 Bydgoszcz
29 Kwiecień 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Rewia Burleski & Sparkling Bubbles 2

Już po raz 2 zapraszamy na REWIĘ BURLESKI & SPARKLING BUBBLES w Fabryce Lloyda! 29 kwietnia Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show! 

Wystąpią dla Was:
Holly’s Good to włoska artystka, która zdobyła nagrody „Most Classic 2019” na BHOF w Las Vegas, Papessa na Caput Mundi Burlesque Festival 2019 i „Best Costume” na Oklahoma Burlesque Festival 2019. W jej pokazach zobaczymy elementy baletu, tańca nowoczesnego, modern-jazzowego, funky, współczesnego, tańca brzucha czy flamenco.

Miss Mistress od dzieciństwa interesowała się gorsetami i pończoszkami, aby w końcu odnaleźć się w świecie glamour w którym wszystko błyszczy obsypane brokatem. Na scenie bywa słodką, miłą, uwodzącą kobietą lub bezlitosną, silną i bardzo rozpustną wampirzycą. W 2019 roku otrzymała tytuł Królowej Klasycznej Burleski na Slavic Burlesque Festival.

Madame de Minou – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych piłeczki w maszynie losującej Lotto. Z wykształcenia charakteryzatorka, a z zamiłowania roztrzepana przedsiębiorczyni, stawiającą pierwsze kroki w biznesie i zupełnie nie przypadkiem produkująca najlepsze imprezy burleskowe w kraju.

Katie Cash- Katarzyna Fiskalna, tańczy i śpiewa. Jednocześnie. Ponadto oszukuje w chińczyka i liczy tylko gruby hajs. Ma grom żartów pochowanych w rękawach, ale większości nie usłyszycie, bo są niepoprawne politycznie. Spróbuje Was uwieść swoim niewinnym spojrzeniem i wycisnąć z Was ostatni grosz. Ale nie obawiajcie się, będziecie się przy tym bawić iście szampańsko.

VIP – 120 zł (najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę!)
Normalny – 80 zł (powitalny kieliszek wina musującego na wejściu)
Wstęp: 18:00
Burleska: 20:30

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou 

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerów, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą! Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystów! 

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione . Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane! 

Zobacz też

Fabryka Lloyda | END YEAR SHOWCASE Poland
od 35 zł

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami! Czas na END-YEAR SHOWCASE w...

LETNI SUWAK
Wstęp wolny

Czy zakończenie roku szkolnego to wystarczający powód aby świętować? My uważamy...

Tupot Poetycki #62
od 20 zł

Sześćdziesiąty drugi SLAM poetycki w Bydgoszczy. To już końcówka bydgoskich eliminacji...

Komentarze