Informacje:

od 99 zł
Fabryka Lloyda, ul. Fordońska 156, 85-752 Bydgoszcz
18 Maja 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Rewia Burleski by Madame de Minou & Sparkling Bubbles 8

Burleska w Fabryce Lloyda po raz ósmy! Gotowi na solidną dawkę brokatu? Rozgośćcie się w Fabryce Lloyda, gdzie Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show 

Wystąpią dla Was:

Red Juliette – Red Juliette zaprasza rumieńce na Wasze twarze i dopiero wtedy zaczyna prawdziwe show. Szukasz nutki ekstrawagancji? Na jej występie nutka znajdzie Cię sama.
Tamara Behler – gdy zaczyna śpiewać, pragniesz powrócić do momentu, w którym zazdrościłaś jej jedynie sukienki. 
Pony Boy – Mówili, że sceniczny zwierz. Teraz to już sceniczne zoo. Zwinny jak młody królik, skoczny jak delfin, a Ty uśmiejesz się jak kucyk. Można patrzeć, prosimy nie głaskać. I odłóż ten pejcz.

gospodyni wieczoru, rudowłosa diva, która tak jara się burleską, że dorobiła się ognistych loków. Występuje, prowadzi i organizuje pokazy od śląskiej ziemi aż po porty Bałtyku. Tańczy jak szalona, gada jak najęta, kusi jak L4 po dobrym melanżu. – Madame de Minou – Burlesque Artist 

a imprezę poprowadzi Velvet Violet. Kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie. 

Do wyboru masz następujące warianty biletów:
Bilet GOLD – 169 zł. Miejsce bezpośrednio przy scenie (dwa pierwsze rzędy) butelka wina na parę lub pół butelki wina na osobę. Cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów.

Bilet SILVER – 139 zł. Miejsca z najlepszym widokiem od trzeciego do siódmego rzędu. Masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległość.

Bilet STANDARD – 99 zł. Miejsca w dolnej części sali oraz antresola. Tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry albo z bezpiecznej odległości, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie.

Jak się przygotować?
Dress to impress — elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu… ładnie. Weź tę suknię z cekinami, pewnie już się nudzi w szafie. Garnitur też czasami warto przewietrzyć. Ten dekolt trochę za głęboki? Weź głębszy. Wzorki na koszuli zbyt szalone? Wymiękną przy scenicznych pląsach, bierz. Dresy z barbie i wysoka szpilka? I dare you. I double dare you. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu.

Ile to trwa?
Planowane są trzy akty, mniej więcej półgodzinne. Między nimi przerwy po 15 minut. Przedziały te są dosyć orientacyjne 

Co robić w przerwie?
Przede wszystkim warto zajrzeć na stoisko gdzie znajdziecie:

  • Pasties (ręcznie robione, oryginalne, takie bardziej świecące i mniej przyciągające postronne spojrzenia)
  • Fotosy A5 (25zł), A4 (40zł) (po występie złap performera, to ci strzeli dedykację)
  • Guilty pleasures z Atelier Minou (tutaj dopiero zaczyna się zabawa – sprawdźcie sami)

Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!

18 – otwarcie drzwi
20 – start pokazów

Zobacz też

Tupot Poetycki #87 | SLAM
od 20 zł
13 Lipca

∞7 Slam Poetycki – Lipcowy Odcinek Eliminacji do Ogólnopolskich Mistrzostw! ∞7...

4 urodziny Fabryki Lloyda
od 20 zł
06 Lipca

6 lipca zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin Fabryki Lloyda! Dla Fabryki...

Tupot Poetycki #86
od 20 zł
29 Czerwca

Osiemdziesiątki to zgodnie z Waszym poleceniem era nieskończoności. ∞6 spotkanie to...