Informacje:

od 65 zł
Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156, Bydgoszcz
28 Czerwca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Fabryka Lloyda | Radomska Stand Up: Zrozumiesz jak dorośniesz

Od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, od 2021 roku – na scenie. Debiutancka trasa standupowa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem.

 Po wakacyjnej przerwie powraca Aleksandra Radomska – z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z Tobą na dłużej Program “ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ” W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie.

Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli.

Masz dość prymitywnych żartów o kutasach i seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli?

Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem – musisz to zobaczyć!

Zobacz też

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"
od 90 zł
16 Listopada

Jeśli ktoś chce spotkać romantycznego Pawła Domagałę, to serdecznie zapraszamy na...

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"
od 45 zł
05 Października

Zapraszamy na nowy program stand-up Czarka Sikory “Ballada”. Czarek Sikora –...

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?
od 150 zł
13 Grudnia

💥Szymon Majewski zaprasza na serię nowych, niekonwencjonalnych występów, w których odkryje...